V rámci oslav se na místním fotbalovém hřišti utkaly dva celky, které budou v letošní sezoně působit v krajském přeboru. Domácí Čkyně přivítala prachatický Tatran.
Ve vyrovnaném utkání zvítězili nakonec šťastnější hosté. Vedení se ujali hosté ve 13. minutě, kdy v malém vápně před brankářem Holfledem dával gól na 0:1 Staněk. Domácí postupem času vyrovnali hru a ve 44. minutě vyrovnal domácí Sváta.
Hned na začátku druhé půle se na hostující bránu řítil osamocen Babka, ale branku nevstřelil. Rozhodující gól tak padl až v 70. minutě, kdy se nečekaně prosadil útočník Prachatic Petr Kouba.
Sestavy:
Čkyně: Holfled - Sváta, Ketzer, Kvapil, Kurz - Babka, Šíp, Děd, P. Vondrášek, Král - Kuneš. Střídali: Turek st., Turek ml., R. Provod, J. Vondrášek, O. Hoško. Trenér: V. Pokorný
Prachatice: Dvořák (Hopfinger) - Janoušek, D. Granov, Mádl, D. Lachkovič - Had, Kováčik, M. Granov, Staněk - Cais, Kaczko. Střídali: Lašák, Kouba, Šupík, Vlasák. Trenér: J. Veselý