Čkyně – Sušice 3:0 (1:0). V duelu s týmem, který hraje krajský přebor v západních Čechách, byli domácí po celé utkání lepší a další řadu šancí neproměnili. Jejich branky dávali V. Tesař, Babka a nováček v týmu Vondrášek.

Sedlice – Čkyně 3:11 (1:4). K poslední přípravě zajeli Čkyňští na hřiště nováčka I.A třídy. Utkání se odvíjelo v režii hostujícího týmu, který šel do vedení krásným gólem Sváty ze 25 metrů. Domácí stačili vyrovnat Bělouškem z trestného kopu. Hosté pak šli do vedení brankou z penalty. Ta byla nařízena za faul na L. Provoda a proměnil ji Vondrášek. Do přestávky přidali Čkyňští ještě góly z kopaček Fleischmanna a Kvapila. Do druhého poločasu se nastupovalo za vydatného deště, který měl také svůj podíl na tom, že padalo hodně branek. Skóre se nakonec zastavilo na 3:11. Dvě branky hostů dal ve druhém poločase M. Kuneš, po jedné Fleischmann, Kotous, Babka, R. Provod a V. Tesař.

V obou zápasech si trenér Pokorný vyzkoušel několik variant v obraně i útoku a také posily v týmu Martina Šípa (Stachy), Petra Vondráška (Vimperk) a Martina Kotouse (Malenice). Čkyňští vstupují do soutěže v sobotu od 17 hodin duelem s Přešťovicemi. ⋌