Tentokrát se dařilo hostujícím celkům. Ty vybojovaly čtyři výhry a odvezly si další tři nerozhodné výsledky. Kolo tedy vůbec nevyšlo tradičním jedničkářům.

I přes řadu nečekaných výsledků se o prvenství hrálo na jedenácti bodech, tedy při třech chybách na kuponu. Ty měli hned tři naši hráči, a tak musela přijít na řadu Supertrefa. O jediný gól minul přesný počet nastřílených branek ve vybraných deseti zápasech Václav Kraml ze Stach a může si u nás v redakci vyzvednout svou cenu.

Celá soutěž již se dostala do samotného finiše. Jsme již v posledním kole, které rozhodne o celkovém vítězi dalšího ročníku naší tipovací soutěže. Při pohledu do aktuální výsledkové listiny je jasné, že bude poslední kolo hodně dramatické. Vedoucí dvojice má patrně rozhodující náskok, ale o celkovém prvenství může při bodové shodě rozhodovat přesný odhad branek ze všech tipovaných zápasů odehraných dvanácti kol. Ale nahoru se může dostat klidně někdo další. Na třetí místo je adeptů taktéž ještě mnoho, a tak se můžeme těšit na velmi napínavé finále, které bude skutečným vyvrcholením maratonu fotbalových zápasů. Nejlepší tři hráče soutěže tak zveřejníme na této stránce přesně za týden.