Několik kol vedl suverénním způsobem tabulku Josef Vrabec z Borových lad. Toho však skvělou stíhací jízdou bodově srovnal v předposledním kole Jaroslav Had z Prachatic. Bylo tedy jasné, že kdo lépe natipuje 12. kolo, vyhraje celkově. Za těmito dvěma hráči byl totiž již propastný rozdíl, a tak se nedalo předpokládat, že by někdo dal nakonec takovou ránu, že by vedoucí dvojici vypálil rybník.

Šest správných tipů měl v posledním kole Jaroslav Had, bral osm bodů a celkově se dostal na 67. Průměrem necelých šest bodů na jedno kolo se tak stal vítězem celého ročníku. Za první místo mu patří kolekce 13 DVD Panoptikum Města pražského a Hříšní lidé Města pražského.

Josef Vrabec nakonec nestačil s dechem až do finiše a před cílovou páskou přišel o prvenství. V posledním kole získal dva body, celkově 61 a u nás v redakci má připraven DVD soubor Zlaté Silvestry Vladimíra Menšíka aneb to nejlepší z televizních Silvestrů.

Třetí místo putuje do Vimperka. Tradiční hráč naší soutěže Stanislav Kantor i letos prokázal výborné znalosti z výkonnostního fotbalu a celkovým ziskem 55 bodů získal třetí místo. Za něj mu patří kompletní sada 16 DVD Hrdinové románů Karla Maye.