Mladé – Lhenice 4:1 (2:0)

Od samého počátku se zápas pro ně vyvíjel nepříznivě. Již ve 3. minutě unikl po dlouhém pasu lhenické obraně Lískovec, využil zaváhání gólmana Šísla při včasném vyběhnutí a lobovaný míč poslal přes něho mezi tyče (1:0). Běžela 17. minuta a centrovaný balon nešťastně usměrnil do vlastní sítě V. Pilát (2:0). Lhenické dál provázely komplikace. Ve 20. minutě byl nucen pro zranění odstoupit bek M. Špán a nahradil jej J. Gregora. Ve 23. minutě si za obdobné herní situace jako v 17. minutě hostující hráči „přesnou“ trefu do vlastní sítě, tentokráte z kopačky R. Sury, gól však, naštěstí, pro „ofsajd“ nebyl uznán.

Ten další, již regulérní, padl v 61. minutě, a opět do Šíslovy branky. Po akci na dva doteky se znovu střelecky prosadil Lískovec přesnou střelou z hranice šestnáctky (3:0). Hostující hráče třetí gól viditelně rozhodil, na jejich vrub přibylo žlutých karet a dalšího chybování. Toho využili domácí k možnému navýšení hrozivého již stavu pro Lhenické. V 72. minutě měli k tomu blízko, kdy za již překonaného L. Šísla zaskočil na brankové čáře V. Pilát. Lheničtí se přeci jenom zbavili útlumu a konečně se prosadili ke gólovým možnostem, leč v koncovce byli nepřesní či nedůrazní. Nejprve to byl v 77. minutě J. Mrkvička, který sám před gólmanem Klimešem jej nadvakrát nepřekonal, a poté v 82. minutě, kdy Pokorného nabídku promarnil znovu J. Mrkvička a po něm hned i J. Schön, oba netrefili míč. Až následně v 83. minutě zamířil do černého T. Tůma, jenž proměnil v gól nařízený kop za faul na unikajícího J. Schöna v prostoru blízkém trestnému území (3:1). Brankový účet zápasu však uzavírali domácí. V 89. minutě zachytil Lerch nepřesnou Motzovu přihrávku a zkušeně s ní gólově naložil (4:1). Nevydařené utkání v Mladém mají teď možnost Lheničtí napravit doma. Nejprve tuto sobotu s Kamenným Újezdem a hned poté, pokud počasí dovolí, v jarní předehrávce s Frymburkem. Nebudou to ale mít vůbec jednoduché, neboť oba příští soupeři se pohybují v nejvyšších patrech tabulky.