Lhenice - Kamenný Újezd 4:3 (1:1)

Ve Lhenicích se s kvalitním soupeřem hrál kvalitní, vyrovnaný fotbal s oboustranným nasazením, pohlednými akcemi a i s dosti divácky žádaným množstvím fotbalového koření, s góly.

Byli to domácí, kteří po úvodním oťukávání, co soupeř dovolí, v 6. minutě vážněji ohrozili branku, ale střela J. Schöna skončila jen v boční síti. Hosté se v 9. minutě revanšovali, ale ani jejich střelecký pokus v šanci nemířil mezi tyče. Ve 14. minutě přišel v defenzivě o míč domácí P. Borovka a naštěstí jen zavařil své obraně. V 16. minutě se Lheničtí usadili před gólmanem Janků, míč směřoval k T. Tůmovi, ten jej však z voleje v gólové pozici netrefil. Promarněná gólovka nemusela domácí až tolik mrzet, neboť v 17. minutě ji z obdobného místa přesnou trefou napravil L. Kopf, aby to byl gól „par exellence“ (1:0).
Hosté prahli po vyrovnání, hrálo se v tempu nahoru – dolů a ve 20. minutě se jim to podařilo po pěkné kombinační akci Mrázem (1:1). Ve 24. minutě se za dlouhým míčem pustil rychlík J. Schön, jeho únik v poslední chvíli stačili beci přerušit odkopem na roh. Důsledné vzájemné obsazování za nerozhodného stavu dlouho nedovolovalo prosadit se do vážnějších gólových příležitostí. Až ve 40. minutě, po rozehraném Tůmově trestném kopu, zakončoval hlavou těsně nad břevno J. Pokorný, aby ve 45. minutě, po dvojnásobné minele ve lhenické defenzivě, mohli zase Újezdští jít před poločasovou otáčkou do vedení, ale gólman J. Vágner byl spolehlivě na místě.

V poločase druhém nastala gólová přetahovaná, kterou zahájili domácí. Ve 48. minutě Pokorného trestný kop zakončil přesně hlavou T. Tůma a Lheničtí opět měli gólově navrch (2:1). Ne však nadlouho, neboť v 52. minutě, po pohledné akci, se podruhé trefil Mráz (2:2). Mezi 64. a 66. minutou nastala rozhodující fáze zápasu. V ní domácí odskočili soupeři o dvě branky. V 62. minutě důrazný P. Borovka důsledně sledoval míč, využil zaváhání obránců a získaný míč poslal k tyči do újezdecké sítě (3:2). V 66. minutě přesný Kopfův oblouček našel v šestnáctce J. Schöna, který z něho bez přípravy vypálil balón pod břevno (4:2). V 81. minutě vyslal střelu na lhenickou branku Soukup a T. Tůma nešťastnou tečí změnil její směr a míč skončil za zády bezmocného J. Vágnera (4:3).
Závěr utkání patřil Újezdským, kteří v něm usilovali alespoň po jednobodovém zisku. Lheničtí to nepřipustili a dovedli zápas k cennému vítězství.