Lhenice – Chvalšiny 3:1 (2:0)

Úvodní desetiminutovka zápasu se vyznačovala opatrností, vyčkáváním, bez oboustranného ohrožování branek. Až 11. minuta přinesla vzruch před chvalšinskou brankou po Prennerově rohovém kopu, po kterém nejprve zakončoval hlavou mezi tyče Motz, ale gólman Večerník stačil jeho střelu vytěsnit, právě tak, jako i tu následnou Pořádkovu. Běžící 12. minuta již přinesla zúročení herní lhenické aktivity. Z pohledné kombinace vzešlo finální Pokorného uvolnění Schöna za beky, který obešel i vyběhnuvšího Večerníka a poslal Lhenické do vedení (1:0). Po obdrženém gólu to byli zase hosté, co převzali iniciativu ve snaze po vyrovnání. Ve 29. minutě jim vyšel průnik, domácí však stačili koncovku zblokovat, aby následně Slukův dobře mířený trestný kop odvrátil gólman Šísl. Lheničtí se vymanili z chvalšinského obléhání, přešli do ofenzivy, která přinesla ve 35. minutě Pokorného individuální atak, v němž se sám řítil na Večerníkovu branku, zvolil v něm ještě nezištnou přihrávku na nabíhajícího Pořádka, který přesnou střelou nedal Večerníkovi šanci (2:0).

Do druhého poločasu tak šli domácí s dvougólovým náskokem. V 50. minutě jako bleskem z čistého nebe udeřilo. Agilní Pokorný vyslal na steč Schöna, který ji z poloviny hřiště proměnil ve třetí lhenický gól (3:0). Lheničtí ukolébáni přesvědčivým vedením, opět přistoupili k jeho pasivní údržbě a opět za to pykali. Ztrestal je v 59. minutě neobsazený Podskalský, který zblízka poslal míč za záda bezmocného Šísla (3:1). Chvalšinské tento gól ještě více nabudil a v 68. minutě byli blízko druhého kontaktního gólu, který měl na kopačkách Kliner, ale při samostatném „nájezdu“ na Šísla nevyzrál. V 71. minutě byla lhenická svatyně znovu v nebezpečí po Lamačově trestném kopu, průniku míče za brankovou čáru domácí s vypětím sil zabránili. V neurovnané hře s fauly a žlutými kartami se blížil závěr zápasu, ve kterém v 87. minutě mohli Lheničtí ještě své vedení navýšit po Surově průniku a jeho prodloužení balónu Pořádkovi před Večerníka, ten však s „gólovkou“ naložil zbrkle.