Lažiště - Dražice 1:0 (1:0)

Od začátku utkání se hrál poměrně pohledný fotbal, bylo vidět, že ani jeden z týmů nemá žádné starosti a hrstka prokřehlých diváků viděla zajímavé akce před oběma brankami. První zajímavá šance domácích přišla v 17. minutě, ale závar před hostující brankou gólem neskončil. Z protiútoku se do tutovky dostali hosté, ale jejich střelec neměl přesnou mušku. Diváci se poprvé a naposled radovali z branky ve 23. minutě. Chalupa se na hranici šestnáctky opřel do míče, který po teči jednoho z obránců přeletěl gólmana a zaplachtil do branky. První poločas byl celkově hodně vyrovnaný, ale žádná z akcí další brankou neskončila.

Po změně stran se lídr tabulky nechtěl smířit s jednobrankovou porážkou, vrhl se do útočení a získal herní převahu. Domácí obrana však podala spolehlivý výkon a soupeři nenabídla žádnou větší možnost na vyrovnání. utkání tak skončilo jednobrankovým vítězstvím Lažiště.

V tabulce si tak domácí ještě polepšili, mají na lídra ztrátu jen dvou bodů a již se mohou těšit na příští mistrovské kolo, ve kterém zajíždějí k zajímavému okresnímu derby do Čkyně. To bude o to pikantnější, že současný lodivod Lažiště Vladan Pokorný na začátku sezony stál na lavičce Čkyně.