Strunkovice – Lhenice 3:1 (3:1). Další derby prachatického okresu začal lépe Blaník. Pas J. Lachkoviče st. posunul v 7. min. J. Vašíček na Fr. Kubičku, jenž se netradičně pravačkou nemýlil. Po třech minutách si naběhl na Šanderův centr za „zmrzlou“ obranu do vápna Pelech a bylo to 2:0. Pak sice zahrozil bez výrazného efektu v 11. min. i hostující Růžička, ale ještě v téže minutě měli na kopačce třetí gól domácí. Střelec Fr. Kubička po „houslové“ příhře od J. Vašíčka však těsně minul. Lhenice zkorigovaly v 16. min. Motzovou hlavičkou po Houškově centru. Kapitán „peckářů“ Motz pak vysunul ve 21. min. Bolecha, jemuž v poslední chvíli „ukradl“ míč domácí brankář M. Turek. Pak opět zahrozili mezi 22. až 33. min. třikrát „čutálisté“ od Blanice. Gól se jim ale podařilo přidat až čtyři minuty před půlí. Šandera ideálně uvolnil Holuba, který se z těžkého úhlu nemýlil.

Druhý poločas začal obdobně, jak končil první. V 50. min. neproměnil Šmejkalův centr hlavou J. Vašíček a za minutu po brejku a nahrávce právě J. Vašíčka zblízka přestřelil Holub. Následně vyslal „do ulice“ v 60. min. domácí Fr. Špán Pelecha, ale jeho nájezd ze strany Boška zneškodnil. Pak na druhé straně docela vystrašil gólmana M. Turka v 64. min. náhodný odkop lhenických zadáků, jež dopadl těsně vedle jeho tyče. V další minutě mohl potrestat nedůslednost strunkovické obrany P. Schön, ale jeho dělovka z vápna letěla těsně nad. Lhenický prapor mohl po dalším „okénku“ domácích zadních řad pozvednout v 74. min. Bolech, ale toho výborný M. Turek tzv. „tváří v tvář“ vychytal. V poslední šanci zbytečně nervozního duelu se ocitl po průniku středem pole v 77. min. V. Beneš, ale jeho rána z hranice šestnáctky jen těsně minula cíl.