Ve skupině A tentokrát Husinec ani jednou nezaváhal a natlačil se tři body za vedoucí Pěčnov. Překvapila domácí porážka béčka Čkyně s béčkem Vacova, které se tak znovu dostalo do boje o první pětku.

Vlachovo Březí – Vacov B 5:1 (4:1). Od začátku utkání si vytvořili domácí převahu, byli lepším týmem a o třech bodech rozhodli prakticky již v prvním poločase. Jejich vítězství bylo jednoznačně zasloužené. Branky: Mráz a Rauscher 2, P. Friš – Ketzer.
Dub – Husinec 0:4 (0:1). Od začátku utkání byli favorizovaní hosté lepším týmem. Skóre však otevřeli až před závěrem první pětačtyřicetiminutovky. Po změně stran již byla jejich převaha výraznější a potvrdili ji i dalšími góly. Branky: Kolář, Šmejkal, Řehák a vlastní. rozhodoval Barták.
Vitějovice – Pěčnov 1:5 (1:2). Hosté znovu potvrdili, že jsou největším favoritem soutěže. V prvním poločase ještě své šance neproměňovali, po přestávce se však již rozstříleli a soupeře jednoznačně porazili. Branky: Tremmel – Dvořák 3, Kneifl 2.
Čkyně B – Vacov B 2:3 (2:1). Domácí rezerva tu z Vacova neporazila již tři roky a nedokázala to ani tentokrát. Po výborné hře v prvním poločase jejich bojovnost v tom druhém na fotbalovější a posílenou sestavu hostů nestačila. Hosté rozhodli o svém vítězství pět minut před koncem utkání. Branky: J. a Z. Stejskalové – M. Kuneš, Kratochvíl a Hanzlík. Rozhodoval Sýkora.
Vlachovo Březí B – Husinec 1:3 (1:1). První poločas byl hodně vyrovnaný a oba celky měly po dvou velkých šancích. Ve druhém poločase začali domácí odpadat v záloze a po vlastních chybách dvakrát inkasovali. Vše se mohlo změnit deset minut před koncem utkání, kdy se dostali do úniku Mráz a poté Kužvart, ale branky nedali. Remíza by byla vzhledem k závěru zápasu spravedlivější. Branky: Pečený – Řehák 3.
Vitějovice – Nebahovy 3:2 (2:0). Po prvním poločase to vypadalo na jednoduchou výhru domácích, ale v závěru to bylo drama. Ještě na začátku druhé půle zvýšili domácí na 3:0, ale hosté pak ze dvou penalt snížili a v závěru utkání soupeře hodně tlačili. Vitějovice si však tři body pohlídaly. Branky: Penzenstadler, Solčanyi a Beran – V. Rosa 2 (2x11). Rozhodoval Miko.

Ve skupině B se opět měnilo pořadí na čele tabulky, kam se vrátilo béčko Lhenic hrající ve Ktiši. Body ztrácely Šumavské Hoštice, jinak se tabulka ve svém středu začíná vyrovnávat.

Horní Vltavice – Stožec 3:6 (1:3). Domácí sice dali tři pěkné branky, ale ani to na první body v sezoně nestačilo. Přitom hosté nebyli o mnoho lepší, ale domácí jim vlastním špatným výkonem ke všem bodům dopomohli. Branky: Hödl 2, Krnák – Kvasnička 2, Solař (11), Hůlka, Wirth a Kupsa. Rozhodoval Sýkora.
Šumavské Hoštice – Ktiš/Lhenice B 1:2 (1:1). Do souboje o špic tabulky si hosté přivezli tým vylepšený až k nepoznání. Patřila jim úvodní dvacetiminutovka, ze které vytěžili Růžičkou vedoucí gól. Domácí za několik minut vyrovnali Z. Mrázem, který využil chyby brankáře Bošky. Ve druhé části byla hra dlouho vyrovnaná, ale hosté měli tři hráče na střídání, což se pak projevilo ve zlepšeném výkonu. Pět minut před koncem tak dal vítězný gól hostů Pokorný. Rozhodoval Hodek.
Borová Lada – Svatá Maří 8:1 (2:0). Domácí pošesté naplno bodovali a dali najevo, že patří do finálové skupiny. Tentokrát si ještě vylepšili skóre. Střelecký den měl Zbořil, který se trefil jako první a pak ještě čtyřikrát. Pěknou brankou přispěl M. Hušek, který ze dvaceti metrů přeloboval brankáře. Hovorka skóroval po výletu z vlastní poloviny a jeden gól vstřelil J. Štěpánek. Hosté za stavu 6:0 snižovali Fleischmannem. Rozhodoval Voldřich.
Lenora – Volary 1:5 (0:2). V sousedském derby se tentokrát dařilo hostům, kteří dokázali proměnit své šance a navíc měli ve dvoukole o den delší odpočinek. Začínají tak tlačit na čelo soutěže. Branky: Důle – Klement a Svěchota 2, Kubát. Rozhodoval Šraděja.
Zbytiny – Ktiš/Lhenice B 2:2 (1:1). Další zajímavé derby. Domácí potřebovali bodovat, aby se udrželi v boji o první pětku. Ve vyrovnaném utkání se jim proti favoritovi podařilo uhrát alespoň jeden bod. Branky: Lebeda a Lenc – P. Prenner ml. a Růžička. Rozhodoval Šraděja.
Horní Vltavice – Svatá Maří 3:2 (1:1). Domácí poprvé v sezoně bodovali a hned naplno. Provedli několik přesunů v sestavě, což se vyplatilo. Skóre otevřel vltavický Hödl, do poločasu vyrovnal Skalický. Po změně stran dostal hosty do vedení zkušený Levanský, ale znovu Hödl vyrovnal. Vítězství domácím zajistil překvapující brankou z poloviny hřiště M. Szabo. Rozhodoval Hodek.
Šumavské Hoštice – Volary 1:1 (0:0). Hrálo se vyrovnané utkání s dobrými šancemi na obou stranách. Často to však na hřišti jiskřilo, takže si oba celky připsaly po čtyřech žlutých kartách. Hosté vedli brankou Dyby, za domácí pak vyrovnal Tůma z trestného kopu. Rozhodoval Harvalík.
Borová Lada – Lenora 3:2 (1:1). Domácí nastupovali po dvaceti hodinách od předchozího utkání proti odpočatým sklářům, kteří měli zápas přeložený na neděli. Dlouho to znát nebylo, domácí šli dokonce Zbořilem do vedení. Do šatny však vyrovnal Dolník. Závěrečná půlhodinka utkání však již byla nad síly domácích a po brankách Jančiska a Důleho si všechny tři body odvezli hosté. Rozhodoval Ketzer.