Starší dorost: Prachatice – Český Krumlov 4:2 (1:1). Oba celky patří k tomu lepšímu ve středu tabulky a očekával se tedy vyrovnaný boj. Zápas začali lépe hosté, když Fatura otevřel skóre. Tatran postupně svůj výkon zlepšoval a po půl hodině vyrovnal Kochma. Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší aktivitou a hned v 50. minutě proměnil Kochmův centr Nechutný ve vedoucí branku na 2:1. Za tři minuty však Slavoj srovnal. Po rohovém kopu zadáci Tatranu zaváhali a Komár srovnal. Již předtím domácí obrana vyrobila hrubku, ale gólman Solovič situaci zachránil. Dalších dvacet minut se bojovalo o zisk převahy. Domácí byli viditelně lepší, ale na góly to pořád nestačilo. Závěr zápasu však byl ze strany Tatranu drtivý. Dvakrát ještě domácí úniky zastavil ofsajdový praporek rozhodčího, ale v 72. minutě bylo vše dle pravidel a Balicův centr přetavil lobem přes brankáře ve vedoucí branku Babka. Sedm minut před koncem se situace téměř opakovala, do úniku tentokrát vybídl Babku Kochma a prvně jmenovaný vybíhajícího gólmana přehodil z více než třiceti metrů.
Sestava: Petrášek (46. Solovič) – Klose (Babka), Nechutný, Miesbauer, Wagner – Balica, Kochma, Mikeš, Lauda – Nerad, Rosa (Novotný).

Mladší dorost: Prachatice – Český Krumlov 3:1 (1:0). Utkání si nezadalo s kvalitou duelu starší kategorie. Od začátku udávali tempo utkání domácí a na úvodní branku se čekalo čtvrt hodiny. Boháč unikl po levém křídle a přízemní střelou připomněl, že opět umí dávat branky. Druhý poločas kolidoval se začátkem utkání KP mužů na hlavním hřišti, ale i na umělce bylo dost k vidění. Tatran pokračoval v dobrém tempu a brankami Škopka a Suchého si zajistil vítězství. Čestný úspěch hostů dal Petráň. Tatranu výborně zachytal Opatovský.
Sestava Tatranu: Opatovský – Wagner, Trojan, Škopek, Králik – Toman, Starý, Mikeš, Boháč – Selivanenko, Fencl. Střídal Suchý.