Jindřichův Hradec - Čkyně 3:1 (1:1)

Dle postavení v tabulce bylo jasné, že se vítěz dostane z největších problémů, naopak poražený se v nich bude utápět. Nakonec se radovali domácí.
„Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a byli jsme lepší než náš soupeř. Sám na brankáře šel Kotous, ale svoji velkou šanci neproměnil. Gól jsme ale přece jenom vstřelili a podařilo se to po krásné individuální akci Petrovi Vondráškovi v 17. minutě. Poté nás poškodili rozhodčí, když mohl jít sám na branku Vlasta Babka, ale pomezní odmával ofsajd, který nebyl. V naší dobré hře jsme ale nepokračovali a dostali zbytečný gól ve 35. minutě, což byla velká škoda, protože jsme byli do této doby jasně lepším týmem na hřišti,” komentoval první poločas vedoucí čkyňského celku Michal Uhlík.

Po změně stran se snažili hráči ze Šumavy dát vítězný gól, ale nebylo jim přáno. „Druhý poločas jsme nezačali dobře a otěže utkání začali přebírat domácí. Inkasovali jsme již ve 49. minutě a hráli zbytečně nervózně. Do vyložených šancí se dostával spíše náš soupeř, ale žádnou z nich neproměnil. V 68. minutě mohl jít sám na branku Kotous, svoji šanci ale promrhal. Definitivní tečku za utkáním udělali domácí, když našemu brankářovi Hoškovi vypadl z ruky míč a útočník domácích jej v pohodě doklepl do prázdné branky. Dobře rozehrané utkání jsme tedy prohráli a úplně zbytečně se krčíme na předposledním místě tabulky,” dodal ke druhému poločasu Uhlík.