Ten se do Hradce, kde s fotbalem začínal, loni vrátil. Ligu hrál mj. v Drnovicích, Příbrami, Spartě, Mladé Boleslavi a od srpna 2003 do roku 2005 také za českobudějovické Dynamo, kde s Davidem Lafatou vytvořil údernou útočnou dvojici.

Před dvěma týdny v dresu Hradce nezabránil prohře svého týmu od Táborska (1:2) a v Sezimově Ústí odpovídal na dotazy Deníku jižní Čechy.

Měli jste o zápase s Táborskem asi jinou představu?

V konečné fázi jistě.

Přitom jste měli hodně slibný vstup do zápasu.

Přesně tak. Měli jsme na začátku hodně šancí, bohužel žádnou z nich jsme neproměnili. Na to jsme doplatili.

Je to pro vás hodně velké zklamání?

Samozřejmě, že ano, chtěli jsme tady bodovat. Na druhou stranu, žádná tragédie to není. Ještě je před námi spousta zápasů, z jedné porážky bych si až tak hlavu nelámal. Je to ale velká škoda, ta porážka byla hodně zbytečná.

Hned k dalšímu utkání ven pojedete znovu na jih Čech, jak se vy osobně na zápas v Českých Budějovicích těšíte? Přece jen jste tam prožil dost velkou část své kariéry.

Nás všechny teď zajímá hlavně zápas s Třincem (Hradec v něm vyhrál 3:1 – pozn. autora), potom se teprve budeme zajímat o Budějovice.

Ale přece jen, jak na své působení v Dynamu vzpomínáte? Je tam ještě někdo v týmu, s kým jste i vy hrával?

Tak to nevím, z Budějovic už jsem hodně dlouho pryč… Asi jen Křížek v bráně. Čeká nás určitě náročný zápas, ale budeme v něm chtít uspět.