Do finálové části se probojovala družstva Bohemians Praha I, Bohemians Praha II, SK Benešov, FC Písek, TJ Blatná a Tatran Prachatice. K vidění byly kvalitní zápasy a bylo vidět, že do finále se probojovaly opravdu výborné týmy. Z pohledu Tatranu se jednalo o nejlépe odehraný turnaj, kluci makali, dokázali remizovat hned v prvním utkání s největším favoritem Benešovem, porazili Bohemku a s druhou remizovali. Opravdu perfektní výkony a zasloužené konečné 3. místo, na tom jsme se s trenéry shodli. Velkým oceněním pro nás bylo také vyhlášení nejlepšího hráče zimní ligy, kterým se stal Pasecký Michal a byl i druhým nejlepším střelcem s 25 brankami.

Výsledky Tatranu: SK Benešov – Prachatice 1:1. Branky Tatranu: Pasecký. Prachatice – Písek 0:1. Bohemians I  – Prachatice 4:4. Pasecký 3, Brom. Prachatice – Bohemians II 4:2. Pasecký 2 Kukla, Brom. Blatná – Prachatice 1:4. Pasecký 2, Brom, Kukla.

Konečné pořadí: 1. Benešov, 2. Bohemians Praha I, 3. Tatran Prachatice, 4. Bohemians Praha II, 5. FC Písek, 6. TJ Blatná.

Petr Pasecký