Vimperk – Hrdějovice 0:1 (0:0). Vimperští soupeřům odevzdali body již potřetí v řadě. Po výborném startu do jarní části se jim v koncovce soutěže nedaří střílet branky. A tentokrát dokonce ani z pokutového kopu. Michlu Šípovi ji brankář Hrdějovic chytil. Hosté šli do vedení Tomkou po hodině hry. I oni měli výhodu pokutového kopu, ale ani tentokrát se exekutor neradoval. Selhal právě střelec jediné branky zápasu.

Netolice – Roudné B 1:1 (1:1). Hosté jsou mužstvem jara a neprohráli ani tentokrát. Dokonce šli v Netolicích do vedení brankou Růžičky. Domácí se samozřejmě nechtěli s tímto stavem smířit a jejich snažení zužitkoval ještě v prvním poločase ve vyrovnávací branku Reindl. Nakonec se mohli Netoličtí radovat ze všech tří bodů. Čtvrt hodiny před koncem utkání měli výhodu pokutového kopu, ale zkušený Baloušek jí neproměnil. Soupeři se tak rozešli smírně.

Vacov – Velešín nehráno. Sestupový osud hostů byl prakticky již zpečetěn po minulém kole. Možná i to nahrálo tomu, že Velešín do Vacova vůbec nepřijel. Hodinu a půl před začátkem utkání hosté oznámili, že nedají dohromady potřebný počet hráčů. STK asi přiřkne tři body domácím, ale ti se chtěli s věrnými fanoušky rozloučit se sezonou vítězně přímo na hřišti.