Vacov – Nebahovy 6:1 (3:1). Domácí si již jen užívali postup. Sobotní dopoledne bylo pro Nebahovské zjevně nevyhovující, sestavu slepovali, jak se dalo a do brány musel matador Libor Nechoďdomů. V prvním poločase ještě hosté jakž takž s favoritem drželi krok, ale bylo zřejmé, že když vacovské béčko potřebuje, tak přidá plyn. Na konci parného zápasu byli všichni spokojeni, že konečně mohou ze hřiště. Po utkání již vypukly ty správné postupové oslavy v nových dresech, s bublinkami a doutníčkem. Branky: A. Bujok a F. Bujok 2, Vítovec a Kopáčik – V. Rosa.

Svatá Maří – Lhenice B 0:3 (0:1). Hosté měli velmi dobrý útok, který většinu šancí proměnil v gól. Domácí takové štěstí neměli, bojovali, ale na střelecky lepší hosty nestačili. Branky: Mrkvička 2, Mahák.

Šumavské Hoštice – Záblatí 2:2 (2:1). Utkání začalo pro domácí velmi dobře, hned v 1. minutě zahráli hosté ve vlastní šestnáctce rukou a z penalty šli domácí Mrázem do vedení. Na dvacet minut se hra srovnala, ale pak začali být hosté lepší. Ve 27. minutě Lachkovič z přímého kopu za pomoci teče domácích dostal míč za záda gólmana T. Geiera, který zaskakoval mezi tyčemi. Na přestávku odcházeli přeci jenom domácí spokojenější, když po individuální akci skóroval Vávra. Druhý poločas se odehrával více v režii hostů, kteří však nedokázali dlouho překonat domácí obranu. Podařilo se jim to až v 74. minutě Kneiflem. Tento hráč však utkání nedohrál, když musel předčasně do sprchy.

Dub – Zdíkov 1:2 (1:1). Domácí, místo aby si pojistili střed tabulky, tak jí propadají dolů. Tradičně měli problémy se sestavou, často chyběli hráči základní sestavy, každý zápas hráli v jiné sestavě, tentokrát alespoň dohráli zápas v plném počtu. Hosté byli v první části herně lepší, ale střelecky nic nepředvedli, ze dvou střel jedna skončila šťastně v síti. Domácí stříleli častěji, ale skórovali také jen jednou. Po změně stran se hosté hodně zlepšili a všechny body si odvezli téměř zaslouženě. Domácí i přes porážku chválí výkon sudího Heinzla. Branky: Rejžek – Vondráček a R. Kurej.

Volary – Husinec 3:1 (1:0). Domácí si chtěli udržet druhé místo a potřebovali zvítězit. Nezačali utkání zrovna moc dobře a do vedení se dostali hosté brankou Brischtena. Ve druhém poločase přidali Volarští na přesnosti a stav utkání dokonale otočili. Vyrovnat se podařilo Kubátovi, dvěma brankami pak pojistil domácím tři body a druhé místo v tabulce Pospíšil. Na něm nic nezmění ani poslední kolo.

1. Vacov B 15 0 2 65:24 45
2. Volary 12 1 4 63:40 37
3. Záblatí 10 2 5 52:30 32
4. Husinec 9 1 7 42:33 28
5. Šumavské Hoštice 6 4 7 33:35 22
6. Lhenice B 5 2 10 34:39 17
7. Zdíkov 5 2 10 24:42 17
8. Svatá Maří 5 2 10 24:47 17