OP MUŽI
Husinec – Svatá Maří 2:0 (1:0). Igor Štangret a Jaroslav Maryška.
Nebahovy – Lhenice B 3:4 (1:3). Jiří Mráz, Petr Pešek a Radek Černý – Marin Sedlák 3, Stanislav Bečvář.
Volary – Šumavské Hoštice 4:2 (0:1). Vít Wagner, Daniel Kučera, Michal Pospíšil a Lukáš Hybner – Jan Vávra a Tomáš Topka. ČK: 0:1 (Lukáš Jiroušek).
Dub – Zdíkov 2:4 (2:2). Pavel Stropnický 2 – Josef Voldřich 2, Jiří Pešek a Roman Šebánek.
Zbytiny – Horní Vltavice 5:0 (1:0). Pavel Lebeda 2, Vojtěch Šnajdr, Kristian Hettner a Jaroslav Sedlák. ČK: 0:1 (Petr Krnák).
Vitějovice – Borová Lada 4:4 (3:2). Radek Doubek, Miroslav Mráz, Martin Klomfar a Karel Penzenstadler – Jan Zbořil a Jan Bojer 2. ČK: 1:0 (Václav Ludačka).

1. Husinec 4 0 0 12:1 12
2. Zdíkov 4 0 0 22:4 12
3. Šumavské Hoštice 3 0 1 14:7 9
4. Lhenice B 3 0 1 13:8 9
5. Zbytiny 2 0 2 12:14 6
6. Borová Lada 1 2 1 8:9 5
7. Svatá Maří 1 1 2 9:10 4
8. Vitějovice 1 1 2 8:11 4
9. Nebahovy 1 0 3 16:10 3
10. Dub 1 0 3 8:8 3
11. Volary 1 0 3 5:24 3
12. Horní Vltavice 0 0 4 3:24 0

OP STARŠÍ ŽÁCI
Vlachovo Březí – Vitějovice 4:2 (2:1). Michal Novotný 2, Lukáš Hůrský a Filip Beránek – Radek Kunc 2.
Stachy / Zdíkov – Netolice nehráno pro špatný terén.
Svatá Maří / Šumavské Hoštice – Volary 2:1 (2:0). Jan Mistr a Adam Štěpánek – Michal Tokár.

1. Vlachovo Březí 3 0 0 22:7 9
2. Volary 2 0 1 14:3 6
3. Vitějovice 2 0 1 12:6 6
4. Netolice 0 0 2 1:9 0
5. Svatá Maří / Š. Hoštice 1 0 2 8:16 3
6. Stachy / Zdíkov 0 0 2 1:17 0

OP STARŠÍ PŘÍPRAVKY
Vimperk B – Vacov pro nemoc odloženo na tento čtvrtek.
Vlachovo Březí – Lažiště / Záblatí 25:5 (14:3). Ondřej Diblík 8, Vojtěch Kautman 7, Adam Mráz 6, Vladimír Svěchota a Václav Novák 2 – Miroslav Sova 3, Vojtěch Musil 2.
Prachatice B – Volary 9:0 (2:0). Petr Tůma 3, Martin Vobořil a Jan Růžička 2, Šimon Váňa a David Hartl.
Netolice A – Stachy / Zdíkov 18:3 (9:3). Václav Fišer 6, Václav Šustr 5, Jakub Miesbauer a Patrik Pilař 3, Dominik Ryneš – Zdeněk Martan, Petr Krejza a Jakub Švarc.
Netolice B – Husinec / Šumavské Hoštice 8:5 (1:3). Michal Pešek 4, David Ryneš, Antonín Soukup, Jiří Baloušek a Tomáš Csejtey – Radovan Košina 3, Sebastian Pátek 2.

OP MLADŠÍ PŘÍPRAVKY
Dohrávky: Vlachovo Březí – Vacov 1:18 (0:11). Pavel Svěchota – Matyáš Voják 13, Jiří Hruška 3, František Čtvrtník, a Tomáš Vinter.
Vacov – Prachatice B 0:14 (0:7). Zdeněk Ondrášek 6,Lukáš Gaier 4, Jan Stöhr 2, Michal Michálek a Ondřej Trojan .
Vlachovo Březí – Prachatice B 0:13 (0:6). Michal Michálek 3, Lukáš Gaier, Michal Rajnoha, Jan Stöhr a Ondřej Trojan 2, Zdeněk Ondrášek.


V soutěžích přípravek je od FAČR doporučeno neuvádět aktuální tabulky.