Šumavské Hoštice – Dub 3:3 (3:2). Vstup domácích do sezony byl impozantní. Svou hrou dostali soupeře do bezradnosti a během dvanácti minut vedli 3:0. Dvakrát skóroval Z. Mráz, jednou Vincík. Tak snadné vedení však hráče uspokojilo, v tempu polevili a hosté se začali osmělovat. Ti mají také řadu výborných hráčů, a tak L. Friš a Dejmek dokonale využili chyb domácí obrany ke snížení stavu. Ve druhém poločase se hrál oboustranně výborný fotbal s řadou brankových příležitostí. Domácí však žádnou nevyužili, hosté byli úspěšní jednou a Soumarem vyrovnali. Nakonec si odvezli perně vybojovanou remízu.

Ktiš / Lhenice B – Husinec 3:2 (1:0). Hrálo se hodně vyrovnané utkání. První čtvrthodina patřila hostům, ale od 20. minuty se začala karta obracet. Na přestávku šli domácí s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase se hra ještě zlepšila, v proměňování šancí byli lepší domácí a vedli již 3:1. V závěru hosté přidali na tempu a z mírné převahy vytěžili kontaktní gól. Na vyrovnání však již nedosáhli. Branky: J. Beran 2, J. Prenner (11) – J. Maroušek a P. Miklas.

Horní Vltavice – Nebahovy 0:4 (0:1). Do vedení šli hosté ve 22. minutě, když využili chybu domácích fotbalistů. Více branek padesátka diváků do poločasu neviděla, a to především zásluhou výborných výkonů obou brankářů, domácího Jana Szaba a hostujícího Jana Medřického. Do druhého poločasu měli domácí dobrý vstup, ale chyby v 66. a následně 77. minutě rozhodly o bodech pro hostující celek. Závěrečná snaha domácích alespoň o korekci výsledku již nebyla úspěšná. Branky: J. Mráz 3, V. Rosa.

Vitějovice – Svatá Maří 4:1 (1:0). Až do stavu 2:1 se hrálo velice vyrovnané utkání. Závěr zápasu však patřil domácímu celku, který svou pozornou hrou vítězství ještě zvýraznil. Branky: M. Trojan 2, R. Doubek a P. Novák – M. Sýs.

Volary A – Volary B 11:1 (6:0). V místním derby byl favorit jasný. První tým Volar útočil a béčko po celé utkání jen bránilo a dostalo se pouze k jedinému přesnému zásahu. postupem času skóre narůstalo a favorit si s chutí zastřílel. Branky: Michal Sedlák 3, M. Pospíšil a V. Kubát 2, L. Hybner, M. Podracký, L. Iliev (11), D. Dyba – F. Muzika.

Zdíkov – Záblatí 0:5 (0:2). Domácí nastoupili do utkání s hodně mladým týmem a nezkušenost hráčů byla na hřišti znát. Zdíkov spíše jen bránil, hosté se naopak tlačili do útoku. Záblatští hráli zkušeně a dokázali využívat chyb v domácím týmu. Branky: Mir. Kolafa a A. Černý 2, T. Had.

Zbytiny – Borová Lada 2:1 (1:0). Domácí se na tři body pořádně nadřeli a dvěma brankami je zachránil tradiční střelec Pavel Lebeda. Za hosty se z penalty trefil Václav Hovorka.