V okresním přeboru lídr tabulky nezaváhal ani ve dvacátém zápase v řadě. V přímém souboji o místo druhé kralovali Volarští. Zajímavě se zamotává spodek tabulky. Zbytinští vydělali na tom, že se domácí Lenora sešla jen v sedmi lidech, a hodně si vylepšili skóre.

Šumavské Hoštice – Vlachovo Březí 0:6 (0:4). Domácí hráli vyrovnanou partii pouze 20 minut. Dostali se i do tří slibných příležitostí, ale nedokázali je proměnit. Hosté dali gól ze své první šance Polanským. Brzy přidali další a v utkání dominovali. V prvním poločase se dvakrát trefil Kravčenko a jednou Kužvart. Ve druhém poločase vstřelil v 60. a 62. minutě dvě branky Kužvart a završil skóre na 0:6. Před 60 diváky řídil Harvalík.
Nebahovy – Lhenice B / Ktiš 1:2 (1:2). Domácí se poměrně záhy dostali do vedení brankou V. Rosy a poté ještě neproměnili další nejméně tři velice slibné šance. Hosté po dvou velkých chybách domácí obrany vyrovnali a dokonce se ujali vedení brankami Lukšovského a Grilla, které udrželi do poločasu. Po přestávce domácí ještě vystupňovali tlak, ale hostující obrana pracovala výborně a již nedovolila žádnou změnu ve skóre. Proto si hosté odvážejí zaslouženě vybojované tři body.
Volary – Pěčnov 8:2 (2:2). Oba týmy od začátku předváděly solidní fotbal a hosté nepouštěli Volarské do velkého tlaku. Hrál se zápas dobré úrovně a pár diváků bylo spokojeno. Volarští šli nestorem Kubátem do vedení, ale hosté vyrovnali Pravdou z pokutového kopu. Volarští zatlačili hosty před jejich branku a výsledkem byla branka Lukáše Hybnera, který vymetl růžek Bauerovy svatyně. Ani to hosty nezlomilo a do poločasu Kneiflem vyrovnali. Druhý poločas byl plně v režii domácích, ti ve 47. minutě Svěchotou přidali třetí branku a od tohoto momentu hosté šli s výkonem dolů. Volarští ovládli hru a nedali soupeři šanci. Na konec z toho byla exhibice, která vyvrcholila osmým gólem který dal po vynikajícím úniku Pospíšila Svěchota do prázdné brány. Ten dal dohromady čtyři branky. Rozhodoval Barták.
Lenora – Zbytiny 0:11 (0:6). Domácí mají obrovské problémy se sestavou. Tentokrát se sešli v sedmi lidech, ale k jejich cti slouží, že zápas odehráli. Soupeři však dali velkou šanci se dostat zpět do hry o udržení v okresním přeboru. Ti toho dokonale využili a pořádně si vylepšili skóre. Rozhodoval Trněný st.
Vimperk B – Zdíkov 2:2 (2:0). Domácí stále bojují o únik ze spodních vod tabulky. Měli našlápnuto na tři body, ale dobře hrající soupeř to nedovolil a v samotném závěru utkání dokázal nepříznivý stav alespoň vyrovnat. Branky: Pankratz 2 – Schwarz 2. Rozhodoval Sochor.
Vacov B – Vitějovice 3:1 (1:1). Hosté podali ve Vacově sympatický výkon, ten však na body nestačil. Ve druhém poločase byli již domácí lepší a především přesnější v zakončení. Všechny body tak po zásluze zůstaly ve Vacově. Branky: G. Bujok, Kubovec a Hlásek – Mrázek. Rozhodoval Mlynár.

12. Zbytiny⋌ 20  6 0 14  41:68 18

V okresní soutěži se hrály tři velmi vyrovnané zápasy, které shodně skončily výhrou o jednu branku pro favority duelů.

Horní Vltavice – Dub 2:3 (1:2). Hosté byli v utkání o ten jeden gól lepší. Domácí neproměnili řadu brankových šancí, což se projevilo na výsledku. Hosté tak soupeři oplatili porážku z prvního jarního vzájemného utkání. Branky: Peta 2 – Friš, Toman a Rejžek. Rozhodoval Zloch.
Svatá Maří – Stachy B 2:1 (1:0). Hrál se jeden z nejhezčích fotbalů na svatomařském hřišti. Domácí v první půli bojovali, ve druhé trochu polevili. Hosté se snažili výsledek ve druhé půlce zvrátit ve svůj prospěch, okupovali domácího brankáře, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Domácí svou výhru uhájili. Branky: Stejskal a Hošek – Hovorka. Rozhodoval Trněný ml.
Husinec B – Borová Lada 0:1 (0:0). Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí. Z jedné z mála se nakonec hosté radovali hosté ze třech bodů, když se z úhlu trefil pod břevno Barantál. Rozhodoval Sýkora.

1. Sv. Maří⋌ 21 14 5  2 68:32 47
2. Dub⋌ 21 11 6  4 61:36 39
3. Stachy B⋌ 22 11 4  7 56:41 37
4. Bor. Lada⋌ 21 10 2  9 49:42 32
5. H. Vltavice⋌ 22  7 2 13 44:80 23
6. Husinec B⋌ 22  6 2 14 45:54 20
7. Volary B⋌ 21  5 1 15 40:78 16