OKRESNÍ PŘEBOR I
Vimperk B – Mostové jeřáby Prachatice 6:12. Icha 3/1, Kunc, Fuchs a Hyka 1/3, debly 0/2 – P. Klíma st. 4/0, Kocourek 3/1, Jírovec 2/2, Hesoun 1/3, debly 2/0.
Lhenice B – Slávia Prachatice A 16:2. I. Fišerová, Halabrín st. a M. Špán 4/0, V. Špán 2/2, debly 2/0 – Horčica a Brak 1/3, Houška a Tkáč 0/4, debly 0/2.
Tatran Volary – Netolice 9:9. Hrdonka, Fabián, Steinbach a Vairich 2/2, debly 1/1 – Krbeček, Nohava, Pižl a Martan 2/2, debly 1/1.
Slávia Prachatice B – Svatá Maří 2:16. Stolz a Schrenk 1/3, Kozel a Pešek 0/4, debly 0/2 – Schoř a Fleišman 4/0, Macorlík a Jungwirth 3/1, debly 2/0.
Zálezly – Lhenice B 9:9. Martínek a Jar. Trojan 4/0, Silovský 0/1, Provod 0/3, Jiří Trojan 0/4, debly 1/1 – Petrovka, V. Špán, I. Fišerová a Halabrín st. 2/2, debly 1/1.

1. Mostové jeřáby PT 15 1 1 223:83 48
2. Svatá Maří 14 2 1 200:106 47
3. Netolice 14 1 3 195:129 47
4. Sokol Lhenice B 6 4 8 168:156 34
5. Ederstav Prachatice 6 3 8 132:174 32
6. KST Tatran Volary 5 4 9 141:183 32
7. Šumavan Vimperk B 7 0 10 145:161 31
8. Slávia Prachatice 6 0 11 128:178 29
9. TTC Zálezly 3 1 11 106:155 22
10. Slávia Prachatice B 1 0 15 92:196 18

OKRESNÍ PŘEBOR II
Vimperk C – Strunkovice nad Blanicí 8:10. Skýpala 4/0, Sedlák 2/2, Schwamberger a T. Ryska 1/3, debly 0/2 – Krakovič a Jiráň 3/1, Novotný 2/2, Trávníček 0/4, debly 2/0.
Strunkovice – Lhenice D 9:9. Krakovič, Jiráň a Novotný 2/2, Novák 1/3, debly 2/0 – Halabrín ml. a A. Dubravcová 4/0, E. Dubravcová 1/3, T. Novotná 0/4, debly 0/2.
Arbore Volary – Vimperk C 11:7. Zajac a Lorenčík 3/0, Štolka a Hettner 2/2, debly 1/1, skreče 0/2 – Křivánek 2/1, Skýpala 2/2, Holub 0/3, M. Ryska 0/4, debly 1/1, skreče 2/0.

1. Löffler Čkyně 12 1 2 169:101 40
2. Sokol Lhenice C 11 2 2 168:102 39
3. ARBORE Volary 8 5 3 150:138 37
4. Křišťál Lenora 9 2 4 161:109 35
5. Libín Prachatice D 8 2 6 153:135 34
6. Šumavan Vimperk C 4 1 11 135:153 25
7. SK Rohanov 4 1 11 118:170 25
8. Sokol Lhenice D 3 3 10 116:172 25
9. SPV Strunkovice 2 1 12 90:180 20

OKRESNÍ PŘEBOR III
Lhenice E – Netolice B 7:11. R. Sivera st. 3/1, Březinová 2/2, K. Fišerová 1/3, G. Siverová 0/4, debly 1/1 – Jerhot 3/0, L. Havel 3/1, A. Krbeček 2/2, Penc 1/0, T. Havel 1/3, debly 1/1.
Lhenice E – Libín Prachatice E 9:9. R. Sivera st. 3/1, J. Novotná a Březinová 2/2, K. Fišerová 1/3, debly 1/1 – Hodina 4/0, Prihara 3/1, Kraus 1/3, Tesárek 0/4, debly 1/1.

1. Libín Prachatice E 12 1 2 177:93 40
2. Slávia Prachatice C 11 1 2 161:91 37
3. Netolice B 9 0 5 128:124 32
4. ST Horní Vltavice 6 3 5 132:120 29
5. Sokol Lhenice E 3 4 8 125:145 25
6. SPV Strunkovice B 5 1 8 104:148 25
7. SK Ktiš 3 3 8 119:133 23
7. ARBORE Volary B 4 1 9 105:147 23
9. Martyna Malovice B 3 2 9 101:151 21

TURNAJOVĚ
V sobotu byla v Buku na programu Dopinkná, tradiční turnaj pro pozvané jednotlivce. Představilo se 32 hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách každý s každým na dva sety a následně o konečné pořadí. Vítězem klání se stal mladý hráč Libína Prachatice Petr Hodina, který ve finále porazil Vavřince Skýpalu ze Šumavanu Vimperk. Další pořadí: 3. Milan Polanský, 4. Ladislav Vondrák, 5. Zdeněk Mareš, 6. Jan Houška, 7. Milan Soumar, 8. Petr Petrovka, 9. Antonín Mráz, 10. František Schwamberger