Velešín – Prachatice 1:0 (1:0). 11. Šálek. ŽK: 4:1.
„Museli jsme z důvodu absencí improvizovat v sestavě a dokonce se k nám připojili tři dorostenci, kteří jeli ze zápasu v Klatovech. . Po deseti minutách jsme dostali smolný gól, když se míč neskutečně odrazil na nějakém hrbolu. Tlačili jsme se pak do útoku ve snaze zápas otočit, ale snad i kdybychom hráli týden, tak bychom gól nedali. Chyběla nám finální fáze akcí. Musíme ale hodit zápas ve Velešíně za hlavu a soustředíme se na Vacov, který musíme doma porazit,“ komentoval utkání prachatický trenér Lukáš Kubát.
Slávia ČB – Vimperk 4:0 (1:0). Branky: 25. a 50. Bravenec, 53. Mizera, 66. Slípka. ŽK: 4:2.
„K utkání jsme bohužel odjeli bez zraněného Martina Tischlera a jeho absence byla hodně znát. Hrozně moc nás chybí a ještě jsem takovou smůlu snad nezažil. Utkání jsme nezvládli a zaslouženě prohráli 0:4. Mrzí mě neproměněné šance za stavu 3:0 pro domácí. Mohli jsme trochu soupeře znervóznět. Co mě ale nejvíce mrzí, je zranění Lukáše Sýse. Má bohužel zlomené zápěstí, kdy ho trefil do ruky domácí hráč míčem při střele. Musíme se dát nějak dohromady a za týden porazit doma Lokotku, i kdybych měl nastoupit já nebo můj brácha Jarda. Musíme to zvládnout. Jinak před klukama smekám za dnešní výkon. Jsem na ně pyšný, máme dobrou partu,“ hodnotil utkání vimperský trenér Michal Uhlík.

Vacov – Junior Strakonice 1:1 (0:0). 49. R. Mach – 65. Máška. ŽK: 2:2.
„Urodila se spravedlivá remíza. My hráli v prvním poločase jednoduchou hru a měli jsme trochu více míč na kopačkách. Zrodily se i solidní akce, ale bez brankového zakončení. V úvodu druhé půle jsme dali vedoucí branku, ale pak začaly docházet síly a soupeř po naší chybě vyrovnal. Mohli jsme i prohrát, náš gólman však naštěstí tutovku Strakonic vychytal. I když jsme v závěru nestačili se silami, tak to byl odmakaný zápas a pro oko diváka z obou stran docela pohledný fotbal. Mrzí mě však další zranění. Ze tří zápasů na jaře máme čtyři zraněné a v dalším kole to budeme v Prachaticích muset opět lepit, komentoval utkání se Strakonicemi vacovský trenér Stanislav Klas.

 1. Týn 17 12 1  4 40:20 37
 2. Bavorovice 17 10 3  4 42:25 33
 3. Slavia ČB 17 10 1  6 31:27 31
 4. Blatná 17  9 3  5 39:29 30
 5. Strakonice 17  8 4  5 33:25 28
 6. Vodňany 17  7 4  6 42:29 25
 7. Planá 17  6 6  5 25:25 24
 8. Větřní 17  8 0  9 36:45 24