Netolice – Horní Planá 1:0 (0:0)

První poločas přinesl vyrovnaný průběh s minimem šancí na obou stranách. Hostům se podařilo po standardní situaci vsítit branku, která ovšem padla z ofsajdu, a tak ji rozhodčí neuznal. Domácí se k ohrožení branky soupeře nedostali, výsledkem útočného snažení bylo pár střel z větší vzdálenosti, které branku minuly. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločase byla Planá o něco aktivnější, Netoličtí dělali chyby zejména v rozehrávce. A tak se na hřišti spíše bojovalo o balon, než hrál pohledný fotbal. Planá zahrávala několik nebezpečných rohů, ze kterých se jim ale nepodařilo vstřelit branku. Když už se zdálo, že utkání skončí zaslouženou dělbou bodů, dokázal se Baloušek v 84. minutě uvolnit před velkým vápnem mezi čtyřmi protihráči, vystřelit přesně k tyči a strhnout tak vedení na netolickou stranu – 1:0. Hosté z Horní Plané mohli chvilku před koncem vyrovnat po standardní situaci, ale hostující hráč hlavou branku přestřelil. Utkání tak skončilo šťastněji pro domácí, kteří dokázali jednu branku vstřelit. V kontextu výsledků ostatních zápasů se Netoličtí vrátili na čelo tabulky.

Vedení v tabulce se budou Netoličtí snažit udržet i v posledním podzimním zápase ve Frymburku⋌