Domácí chtěli odčinit prohru z minulého utkání v Nové Vsi a v případě vítězství se tak dostat do klidnějších míst tabulky. Do sestavy se oproti minulému utkání vrátil Pivoňka, který doléčil zraněný kotník.

1. FC Netolice – Slavoj Hrdějovice 2:0 (1:0)

Domácí do utkání vlétli jako uragán a hostující tým zatlačili před jeho branku. Po prvotním zastřelování se v 11. min. uvolnil na pravém křídle Jirkovský, prošel až do pokutového území, kde se pokusil o zakončení, jeho křižnou střelu dokázal hostující brankář Spěvák pouze vyrazit na dobře postaveného Mužíka, který střelou z první dokázal parádně doklepnout míč do opuštěné branky – 1:0. Ve 13. min. zahrávali hosté roh, do dobré příležitosti se dostal Netočný, ale střela skončila nad. Ve 24. min. dobře zakombinovali Jirkovský s Mužíkem a prvně jmenovaný vyslal jen slabou střelu vedle hostující branky. Do další dobré příležitosti se propracoval v 29. min. domácí Urban, kdy se ze 40 metrů pokusil překvapit brankáře, jeho střela skončila jen těsně nad brankou. Ve 32. min. domácí zadáci špatně rozehráli, do šance se dostal Tomka, jeho pokus však skončil těsně vedle netolické branky, kterou střežil Šanda. Ve 41. min. se po krásné kombinační akci dostal do zakončení Mužík, ale i jeho střela skončila vedle. Na konci prvního poločasu se do obrovské příležitosti dostali hosté, když po rohu orazítkovali tyč a následnou dorážku poslal Pražský trestuhodně nad.

Druhý poločas začal velkým tlakem domácího týmu, který byl odměněn druhou brankou. Ve 48. min. ještě samostatný únik Jirkovského nebyl úspěšný a jeho střela skončila vedle branky, ale takřka vzápětí se do gólové příležitosti dostal Reindl, který využil dobré přihrávky Mužíka a podruhé překonal hostujícího Spěváka – 2:0. Domácí nepustili hosty téměř k ničemu a diktovali tempo hry. V 56. min. se na svůj pověstný trestný kop postavil Urban, ale jeho dělovka skončila nad brankou. V 61. min. dobře zakombinovali domácí na pravé straně, ke střele se dostal Reindl, obránci však jeho pokus zblokovali na roh, ze kterého následně střílel Křenek hlavou těsně nad branku. Netoličtí ovládli hřiště a hostující přetížená obrana si pak nevěděla rady s rychlými útoky, které se na ní valily. Do několika dobrých příležitostí se ještě dostal Reindl, ale jeho pokusům vždy chyběla přesnost či trochu štěstí. V 77. min. nebezpečně vystřelil Mužík, ale Spěvák dokázal jeho pokus vyrazit. V 79. min. unikal sám Mužík po levé straně, centrem našel Šulce, který sklepl na hranici pokutového území na Reindla, ale jeho střela opět skončila nad brankou hostů. Do konce utkání se už nic výrazného neudálo a domácí tak dokráčeli k zaslouženému vítězství.

V dalším utkání zajíždějí Netoličtí k lídrovi do Kaplice, která se výhrou ve Čtyřech Dvorech výrazně přiblížila k postupu do KP. Netoličtí však nebudou chtít prodat kůži lacino. 

Václav Vlášek