Lažiště B – Kestřany 3:0 kontumace. Utkání oku diváka příliš nelahodilo. Terén byl podmáčený, takže moc kvality vidět nebylo. Zákonitě vše směřovalo do bezbrankové remízy, ale pět minut před koncem dali hosté branku Kinským. Tak také skončil zápas na hřišti, ale měl ještě dohru u zeleného stolu na STK. Domácí tým si vyžádal konfrontaci jednoho z hráčů soupeře, na místě se hosté dušovali, že je vše v pořádku, sudí svá zjištění napsal do zápisu o utkání a tým Kestřan se nakonec před STK přiznal, že postavil hráče na černo. Verdikt byl tedy jednoznačný, kontumace 3:0 ve prospěch domácích.

Bělčice – Čkyně 1:1 (1:0). Střetla se momentálně dle tabulky nejlepší dvě mužstva této skupiny. Hrál se fotbal solidní úrovně, ale čkyňský brankář Holfeld přišel ve 12. minutě o svou neprůstřelnost v této sezoně. Ta vydržela celkem 192 minut. Hosté se samozřejmě nechtěli spokojit s porážkou a v nástupu do druhého poločasu vyrovnali Kunešem. Na obou stranách se pak ještě rodily šance, ale ke změně skóre již nedošlo. Čkyňští si tak přivezli dobrý bod.

Štěkeň – Stachy 2:4 (1:1). Pro Stachovské bylo utkání na Strakonicku důležité. Pokud si chtěli udržet kontakt se špicí tabulky, potřebovali vyhrát. Domácí ale od začátku bojují o záchranu a nechtěli prodat kůži lacino. Po nerozhodném prvním poločase se projevila v tom druhém zkušenost ve stašské sestavě. Dvakrát se střelecky prosadil kanonýr Záleský, po jednom gólu přidali Vrhel a Heidenreich. Stašští tak potvrdili, že i letos by měli patřit k horní polovině tabulky.

Osek B – Vlachovo Březí 2:2 (1:0). Na béčku Oseka se příliš neboduje a pro nováčka soutěže to byl hodně těžký zápas. Vlachovobřezští však dřeli po celé utkání a odměnou jim byla již třetí remíza v tomto soutěžním ročníku. Domácí dvakrát vedli, ale soupeř dokázal dvakrát vyrovnat přesnými zásahy Kravčenka. Prvním gólem hned v nástupu do druhého poločasu vyrovnával na 1:1, dvě minuty před závěrečným hvizdem pak na konečných 2:2. Vlachovobřezští již podruhé dali na hřištích soupeřů dvě branky, škoda jen, že to alespoň jednou nestačilo na plný bodový zisk.

Víkendový program dalšího kola: Sousedovice – Štěkeň, Poříčí – Chelčice, Vlachovo Březí – Volyně, Strunkovice – Osek B, Kestřany – Lhenice, Čkyně – Lažiště B, Stachy – Bělčice.

 1. Bělčice⋌ 3 2 1 0 10:2  7
2. Čkyně⋌ 3 2 1 0  6:1  7
3. Lhenice⋌ 3 2 1 0  4:1  7
4. Volyně⋌ 3 2 0 1  7:5  6
5. Stachy⋌ 3 2 0 1  7:6  6
6. Lažiště B⋌ 3 1 1 1  5:3  4
7. Osek B⋌ 3 1 1 1  6:5  4
8. Sousedovice⋌ 3 1 1 1  5:4  4