Vacov – Trhové Sviny 2:0 (1:0). Loni pátý celek tabulky vstoupil do sezony vítězně. Potvrdil tak výsledky z přípravných zápasů. „Do zápasu jsme v základní sestavě nastoupili i s navrátilci Zdeňkem Švihelem a Viktorem Valtou, ale bez Jardy Ketzera, který je na dovolené. Hosté přijeli s omlazeným týmem a novým trenérem. Od začátku bylo jasné, že nebudou jednoduchým soupeřem. Naši hráči byli první poločas lepším týmem a vypracovali si několik šancí. Ve 20. a 30. minutě to byl Radovan Mach, ale nestálo u něj fotbalové štěstí. Dvě minuty před koncem prvního poločasu vstřelil po rohu Radovana Macha Švihel gól hlavou na 1:0. Hosté se v prvním poločase dostali na dostřel naší branky jen výjimečně. Do druhého poločasu nastoupil Petr Vojtíšek, který ve 48. minutě po spolupráci s Jančovičem připravil šanci Valtovi a ten zvýšil na 2:0. Hosté potom hru otevřeli a my chodili do otevřené obrany. Je škoda, že jsme nepřidali další branky. Naše obrana fungovala spolehlivě, nedovolila hostům si za celý zápas vytvořit gólovou šanci. S výkonem hráčů a samozřejmě s výsledkem jsem spokojen," komentoval utkání pro vacovské webové stránky trenér Jan Kopáčik.

Netolice – Slávia Č. Budějovice 2:0 (1:0). Netoličtí dali zapomenout ne zrovna slavným výsledkům z letní přípravy a s nováčkovským elánem se pustili do zkušeného soupeře. Do vedení je dostal již v 6. minutě kanonýr Vlášek. Tříbodovou pojistku pak přidal po šesti minutách druhého poločasu Mužík a potvrdil, že vstupy do poločasů jsou silnou netolickou zbraní.

Kaplice – Vimperk 4:0 (2:0). Stejní soupeři se v závěru minulého ročníku potkali ve Vimperku a Kaplice zde přišla o postup do přeboru kraje. Odveta přišla i s úroky a Vimperští si odvezli krutou porážku.Ve 26. minutě dal první branku Janura a chvíli nato zvyšoval L. Pulec. Vimperští se snažili ještě s utkáním něco udělat, ale jeho závěr znovu patřil domácím. V 81. minutě přidal třetí gól L. Pulec a na odchod ze hřiště přidal hostům čtvrtý zásah Svoboda.