V přeboru se zraky fanoušků zahleděly do Volar, kde vedoucí tým tabulky hostil druhé Záblatí. Zvítězili hosté a vedou v polovině soutěže o dva body. Další zápasy napověděly o tom, jak kdo bude o zimní přestávce přemýšlet o své budoucnosti.

Volary – Záblatí 1:3 (1:2). Vyvrcholené podzimu přineslo ve Volarech dobrý fotbal, ale zklamání pro domácí. Hosté byli herně lepší a dostali se do dvoubrankového vedení. Volarští snížili šťastnou brankou za přispění soupeře. Po změně stran se domácím již nepodařilo náskok soupeře dotáhnout a ten ještě přidal jednu branku, která Záblatské posunula do čela tabulky po podzimní části. Branky: L. Iliev – Stejkoza 2, Divila. Rozhodoval Harvalík.
Šumavské Hoštice – Čkyně B 3:1 (1:0). Domácí již potřebovali nutně bodovat, aby se nepropadli tabulkou, když navíc v posledních dvou zápasech ani netrefili branku. Tentokrát měli po většinu utkání převahu, zaslouženě vyhráli a bodově se odpoutali od svého soupeře. V prvním poločase otevřel skóre Jan Fleischmann, po přestávce přidal další dvě branky M. Ferko. Za hosty korigoval výsledek Z. Stejskal osm minut před koncem utkání. Rozhodoval Zloch.
Lhenice B/Ktiš – Zdíkov 5:3 (4:2). Domácí se snaží uprchnout ze dna tabulky a tentokrát porazili favorizovaný Zdíkov, ten byl hodně překvapený tím, jakým způsobem domácí do utkání vlítli. Za třináct minut byl stav 3:0 a do 30. minuty měli Lheničtí další čtyři výborné šance. Pak trochu polevili v tempu a dvě chyby stoperů během dvou minut znamenaly, že hosté snížili na rozdíl jediné branky. Domácí znovu přidali a na přestávku šli za dvoubrankového vedení, které si udrželi až do konce utkání, přestože se hosté po přestávce zlepšili. Branky: Růžička a Mrkvička 2, Pilát – Martan, Roučka a Tesař. Rozhodoval Harvalík.
Zbytiny – Pěčnov 3:0 (2:0). Zbytinští překvapili na svém hřišti dalšího z favoritů. Po celé utkání byli lepším týmem, zaslouženě vyhráli a drží se v klidném středu tabulky. Dvě branky vítězů dal Lenc, jednu přidal Lebeda. Rozhodoval Zloch.

V okresní soutěži se hrálo jediné utkání, ve kterém si Vitějovice posílily svou pozici na čele tabulky výhrou v Horní Vltavici.

Horní Vltavice – Vitějovice 2:3 (0:1). Domácí šli do utkání s vedoucím celkem tabulky s velkou chutí, když měli tentokrát k dispozici optimální sestavu. Utkání bylo vyrovnané a určitě by mu slušel remízový výsledek. Hosté však byli přeci jenom o ten gól lepší a na konci se se radovali i z trochu šťastného vítězství. Na obou stranách zůstala velká spousta dobrých akcí nezakončená. Úroveň hry se divákům líbila. K oboustranně slušnému utkání nepotřeboval sudí Sýkora ani karty. Branky: Lebeda a Fehervari – Tremmel, Ludačka a Šnajdr.