Prachatičtí hráči ještě musejí strávit vysokou porážku z Oseka, kde dostali sedm branek. „Ještě si s hráči rozebereme některé momenty, kde jsme dělali chyby. Musíme se podobných věcí do dalších zápasů vyvarovat. Rychle na Osek zapomenout a šlapat dál,“ vrátil se ještě včera dopoledne k nevydařenému utkání prachatický trenér Pavel Bajčík.

Oproti minulému zápasu již mohou Prachatičtí počítat do středu obrany s Tomášem Ryšánkem. „Mimo hru by měl být snad již jenom zraněný Pepa Mádl. Uvidíme, jak to zase bude s klukama z Dynama, doufám, že minimálně Roman Žurek bude moci nastoupit za nás,“ uvedl k sestavě Prachatický trenér.

Rudolfov měl nyní ve středu na programu dohrávku v Jankově a odvezl si tři body za vítězství 3:1. „Pustil jsem si ten zápas na videu a Rudolfov mě herně překvapil. Je pravda, že je v prvním poločase hodně podržel brankář Věneček, ale hodně běhali, nenechali soupeři čas na rozehrávku, rychle napadali. Zkrátka hráli takový nepříjemný aktivní fotbal,“ poukázal na přednosti dnešního soupeře prachatický trenér a pokračoval: „Bylo znát, že se jim po čase vrátil do sestavy Novák a hned dal dvě branky. Je to typ hráče, který si dokáže udělat prostor a když se dostane do šance, tak jí promění. Toho by měl rád v sestavě každý trenér. Hrají to dobře po stranách, kde mají běhavé kluky. Výhrou v Jankově se dotáhli na bod za nás.“

Dá se tedy očekávat, že to dnes bude kvalitní utkání, hosté by měli nastoupit s otevřeným hledím a diváci by měli vidět kvalitní hru. „Chceme tři body, potřebujeme odčinil porážku z Oseka a znovu získat sebedůvěru. Tabulka se začíná odspodu srovnávat a musíme tomu utéci,“ zve na utkání trenér Pavel Bajčík.