Účastníky 12. ročníku přivítal ve Vimperku starosta města Mgr. Pavel Dvořák, který klukům popřál hodně štěstí a dobré boje. Jenže ve Vimperku se ve chvíli začátku zápasů zatáhlo nebe a na malé fotbalisty se spouštěly kapky ledového deště.

Hrálo se ve třech skupinách A - ZŠ Smetanova Vimperk, ZŠ Vodňanská Prachatice,ZŠ Čkyně a ZŠ Zdíkov. Skupina B : ZŠ TGM Vimperk, ZŠ Volary a ZŠ Stachy. Skupina C : ZŠ Zlatá Stezka Prachatice, ZŠ Husinec a ZŠ Národní Prachatice.

Kvůli počasí musela přijít redukce a tak se hrálo ve skupinách a finále. Do toho postoupili všichni vítězové skupin, Smetanova Vimperk , TGM Vimperk a Zlatá Stezka Prachatice.

Výsledky Zaltá stezka - Vimperk TGM 3 : 0, Vimperk Smetanova 1: 0. a Vimperské školy sehrály zápas s výsledkem 2: 0 pro Smetanovu. Finále bylo důstojné a zejména zápas Zlaté stezky ze Smetanovo byl vrcholem dne. nakonec tedy vyhrál tým, který ve finále měl štěstěnu na své stranu a tak pohár a postup pro vítěze jede pod Libín.

Celý turnaj vyhrála ZŠ Zlatá stezka 240 Prachatice, která ve finálové skupině porazila vimperské školy ZŠ Smetanova 1: 0 a ZŠ TGM obě školy porazili 3: 0 a vybojovali si postup do krajského finále, které se bude hrát 27. května v Českých Budějovicích. Poháry pro první tři týmy a medaile rozdávalMiloš Beneš, vedoucíodboru kultury, školství a cestovního ruchu Městského úřadu ve Vimperku.

Vítězové hráli v sestavě : Frnoch, Maun, Sandany, Drozd, Kasík, Suškleb, Těsnohlídek, Juroš, Vlček, Mikula, Švehla, Řezník, Jakš, pod vedení Mgr. Jaroslavy Urbánkové a odborné rady Mgr. Součka mají kluci zlato právem.

Ladislav Beran