V okresním přeboru byl nejsledovanějším duel vedoucího Záblatí se třetím Pěčnovem. Domácí vše zvládli a dál kralují tabulce. I druhý tým soutěže z Volar doma tentokrát bodoval, a tak ztrácí na lídra stále čtyři body. Na chvostu tabulky zachraňovalo béčko Vacova bod až v závěru utkání.

Záblatí – Pěčnov 5:1 (3:1). Pro domácí měl být soupeř další těžkou zkouškou v boji o postup do I.B třídy. Čekal se hodně vyrovnaný boj, ale lídr tabulky nikoho nenechal na pochybách, že to s postupem myslí vážně. Domácí byli po celé utkání lepším týmem a již v prvním poločase si vytvořili důležitý náskok. Po přestávce jej pouze potvrdili a jsou za další překážkou. Branky: Čížek 2, Kolafa (11), Divila a D. Lachkovič – Kochma (11). Rozhodoval Heinzl.
Volary – Zdíkov 4:2 (2:2). Domácí vedli ve 40. minutě již 2:0, ale pak Vondrášek snížil a hned nato domácí sami srovnali vlastencem. Po přestávce již bylo vše v domácí režii a znovu se hrálo se především na polovině hostů. Branky domácích: Svěchota 2, R. Iliev a M. Sedlák. Oba celky dohrávaly v deseti, domácím byl vyloučen Pospíšil, hostům Vačkář. Rozhodoval Harvalík.
Zbytiny – Nebahovy 0:0. Domácí jsou příjemným překvapením tohoto soutěžního ročníku. Především na domácím hřišti sbírají potřebné bodíky, i když tentokrát se jim to nepodařilo stoprocentně. Soupeř také potřebuje každý bod jako sůl, a tak to byla pravá fotbalová bitva. Nakonec se z trefy do černého neradoval nikdo, a tak se body po zásluze dělily. Rozhodoval Tomaščík.
Vacov B – Lhenice B 1:1 (0:1). V duelu ze spodku tabulky potřebovali domácí naplno bodovat, aby dorazili celky před sebou. Hosté jim to však nechtěli dovolit a šli do vedení Pokorným. Celý druhý poločas se Vacov pokoušel o zvrat v utkání, ale domácím se podařilo v závěru zápasu pouze vyrovnat Hozmanem. rozhodoval Tomaščík.
Šumavské Hoštice – Lenora 2:2 (0:1). Většinu utkání se hrálo na polovině hostů, kteří ale podnikali účinné brejky do obrany domácího celku a dvakrát Dolníkem trestali jejich chyby. V poslední pětadvaceti minutách se podařilo domácím stav srovnat. Nejprve dal gól Pešl z penalty a v předposlední minutě vyrovnával Půbal. Průměrné utkání řídil rozhodčí Heinzl.

Ve skupině o postup v okresní soutěži oba domácí celky zvítězily a vypadá to na zajímavý souboj.

Husinec B – Dub 2:0 (0:0). Mladý domácí celek minule přivezl bod z Vitějovic a doma ho chtěl potvrdit. Dubští však kůži lacino neprodávají, a tak to byl především v prvním poločase boj o každý metr hřiště. Nakonec domácí béčko soupeře zlomilo ve druhém poločase, když se dvakrát do černého trefil Brischten. Domácí tak po zásluze berou tři body a zůstávají v boji o postup do přeboru. Rozhodovala Ambrožová.
Vitějovice – Vimperk B 2:0. Domácí k utkání bližší informace nedodali.

Ve skupině o umístění v okresní soutěži potvrzují svou jarní formu fotbalisté z Borových Lad a i své druhé utkání vyhráli.

Horní Vltavice – Svatá Maří 3:6 (1:3). V Horní Vltavici jakoby zapomněli vyhrávat a jen sklízejí vysoké porážky. Tentokrát jim k tomu pomohl vlastní hráč R. Machart, který je na hostování v Maří. V roli gólmana podal vynikající výkon a přes veškerou snahu domácích jim dovolil pouze tři góly. Zato hosté se probrali, před týdnem ve Stožci nedali branku a nyní jich nastříleli hned šest. U domácích lze kladně hodnotit výkon kapitána M. Szaba a dalších dvou až tří hráčů, ostatním se nedařilo. Domácí navíc hráli od 20. minuty o deseti, když šel Ištok předčasně pod sprchy. Branky: Voldřich, Bihari a M. Szabo – Kukačka 2, Sýs, skalický, Košnař a Bostl. Rozhodoval Barták.
Borová Lada – Stožec 2:1 (0:0). Zápas potvrdil, že tyto dva celky budou bojovat o prvenství ve skupině o umístění. Domácí nadále pokračovali v kvalitních jarních výkonech a soupeře nakonec přetlačili. Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali ze všech tří bodů. Branky: V. Hovorka a Žižka – Juráš ml. Rozhodoval Háša.