Svatá Maří – Záblatí 0:2 (0:0). Suverén tabulky to ve Svaté Maří neměl vůbec jednoduché. Dlouho to vypadalo na nerozhodný výsledek, o vítězství Záblatí rozhodl až v závěru utkání dvěma góly zkušený Vorlíček.

Borová Lada – Čkyně B 8:1 (4:0). Béčko Čkyně od začátku sezony naznačovalo, že by mohlo konkurovat favoritům soutěže. Ale Borovka má výbornou sezonu a potvrdila to i tentokrát. Za půl hodiny to bylo 4:0 a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto. Domácí vytáhli skóre na 6:0, pak si dokonce dali vlastence a v závěru utkání potvrdili tři body dalšími brankami do té správné sítě. Branky: Čech, Hovorka a Lebeda 2, Nahodil a Štěrba – Nahodil vlastní.

Šumavské Hoštice / Lažiště B – Zbytiny 3:2 (3:2). Po první půlhodině to vypadalo na jasnou výhru domácích. Vedli 3:0 po dvou brankách Turka a jedné Tůmy. Ještě do poločasu však soupeř snížil zásluhou Kostíka a Sedláka. Druhý poločas však nic zásadního nepřinesl, a tak tři body zůstaly v Hošticích.

Netolice B – Husinec 3:0 (2:0). Husinec poprvé v sezoně prohrál. Domácí využili několika hráčů, kteří nastupují za první tým, a již v prvním poločase si brankami Cibuzara vytvořili dvoubrankový náskok. Hosté se sice ve druhé půli snažili zápas otočit, ale branku nedali a tři body domácím potvrdil Rejhon.

Nebahovy – Vitějovice 0:1 (0:0). Do tradičního derby nastoupili domácí s mnoha změnami v sestavě, které si vynutily absence hráčů. V první půli se domácí dožadovali uznání branky, ale rozhodčí nemohl stoprocentně vidět, zda byl míč za brankovou čarou. Nakonec rozhodla trefa Ludačky ze druhé půle.

Dub – Horní Vltavice 2:2 (0:1). Dubští jsou plní překvapení. Dokáží bodovat se silnými soupeři a na druhé straně ztrácet s těmi ze spodku tabulky. Před poločasem dostal hosty do vedení Hundsnurscher, ve druhé půli domácí otočili brankami Stropnického a Friše. Hráči z Vltavice však dokázali odvézt bod, když vyrovnání trefil Peta.

Lhenice B – Volary 13:3 (7:0). Pryč jsou doby, kdy byl volarský Tatran obávaným soupeřem. Lheničtí vedli po deseti minutách 4:0 a užívali si v první půli střelecké hody. Ve druhém poločase pohodový brankostroj Lhenic pokračoval a ke slovu se nakonec sem tam dostali i hosté. Branky: Lukšovský 6, Exner a Mrkvička 2, Burda, Kolář a Bečvář – Iliev, Wimberský a Vairich.