Lhenice B – Zdíkov 3:1 (2:0). Souboj prvních dvou týmů tabulky přinesl solidní fotbal. Domácí vyztužili svou sestavu pěti hráči, kteří den předtím nastoupili v základu áčka v I.B třídě. Navíc jim do not hrálo i to, že ve 33. minutě sudí Barták poslal pod sprchy zdíkovského brankáře Švarce. V tu chvíli již domácí vedli 2:0 po gólech Burdy a Starého. Po přestávce přidali třetí gól Krotkým a hosté snižovali Voldřichem až v samotném závěru zápasu.

Nebahovy – Volary 7:2 (2:2). Výsledek utkání nezobrazuje úplně jeho průběh. Nebahovští se proti v současné době trápícím se Volarským sice rychle ujali dvoubrankového vedení brankami Radka Černého a Radka Medřického st., ale poté nepochopitelně polevili a hosté se dostali do hry. Domácí sice tlačili dál, ale zahodili i ty nejvyloženější šance a nechávali oslabenou obranu, čehož v závěru první půle využili Petr Vairich a nádhernou individuální akcí i Lukáš Iliev. Do druhé půle se šlo opět za nerozhodného stavu, ale domácí přece jen začali plnit roli mírného favorita a rychle opět získali dvoubrankový náskok brankami Matyáše Rosy a Stanislava Sittera. A když už se zdálo, že se bude scénář opakovat a hosté získají převahu, tak vystřelil z velké dálky Radek Černý a jeho nádherný gól do šibenice hosty zlomil. V závěru ještě své trefy přidali Stanislav Sitter a z posledního rohu i Karel Starý a tak domácí opět nastříleli sedmičku.

Horní Vltavice – Husinec 2:5 (0:3). Domácí tentokrát byli v kompletní sestavě, přesto od začátku tahali za kratší konec. Hosté rozhodli o vítězství již v prvním poločase, ale vděčí za to hodně domácím. První gól si připsal brankář, na nerovném terénu dostala střela nečekaný směr. Druhý dosáhli Husinečtí z penalty, třetí přidali po chybě v domácí obraně. Ve druhém poločase domácí zlepšili hru a brzy snížili na 1:3. Ale nebylo jim přáno, protože na 1:4 si dali vlastence. Přesto bojovali dál a ještě jednou snížili na rozdíl dvou branek. Teprve pak se mohl hostující Marcel Zelený pochlubit parádním gólem ze dvaceti metrů. Branky: Krnák a Falář – Kneifl 2, Wágner (11), Maryška a Zelený.

Borová Lada – Šumavské Hoštice 3:6 (2:3). Domácí tentokrát svou podzimní formu nepotvrdili. Sice šli hned v úvodu do vedení Zbořilem, ale hosté během chvíle stav otočili po trefách Hanzala a Altenstrassera. Před přestávkou přidal třetí gól hostů Z. Mráz, ale domácí ještě korigovali Dvořákem. Za dvacet minut druhé půle bylo rozhodnuto, když přidali hosté tři góly (Hanzal, Altenstrasser a Hodina). Domácí pak již jen v závěru stav korigovali.

Svatá Maří – Dub 3:4 (1:2). Utkání lépe začali domácí a šli do vedení brankou Levanského. V prvním poločase se pak již prosazovali jen hosté (Stropnický a Choďjuš). Po změně stran brzy vyrovnal znovu Levanský, ale poslední čtvrthodinka vyšla lépe hostům. Do vedení je dostal Stropnický, Košnař sice vyrovnal, ale Stropnický pak rozhodl z pokutového kopu.

Vitějovice – Zbytiny 1:1 (1:0). Vitějovičtí se v nové sezoně stále hledají. V tomto utkání byli favoritem, šli také Trojanem do vedení, ale další šance neproměnili. Ve druhém poločase je potrestal Lebeda a vystřelil hostujícímu týmu šťastnou remízu.

1. Zdíkov 8 0 1 46:10 24
2. Lhenice B 7 0 2 34:14 21
3. Šumavské Hoštice 5 2 2 27:24 17
4. Husinec 5 1 3 26:16 16
5. Nebahovy 4 1 4 36:19 13
6. Dub 4 1 4 21:20 13
7. Borová Lada 3 2 4 20:20 11
8. Vitějovice 3 2 4 18:21 11