Lhenice - Horní planá 1:0 (1:0)

V oboustranně opatrném úvodu domácí ohrozili branku hostí R. Pořádkem, ale po jeho střele gólmanem vyražený míč nedokázal nikdo usměrnit do sítě. Hosté se však počali více a  více útočně stmelovat, neboť vytušili, že jim to Lheničtí laxností  umožňují. A tak začali Šíslovu branku ohrožovat, a to v první čtvrthodině zejména Radou, Švábirtem a Schönkyplem. Na jejich vrub přibylo z jejich herní převahy i několik nebezpečných rohových kopů. Horní Planá pokračovala ofenzivně naladěna a z jejích útočných snah  nejvážněji zahrozil ve 24. minutě Švábirt, jeho střela však cestu mezi tyče nenašla. Lheničtí se na krátký čas přeci jen vymanili ze sevření a ve 30. minutě vyslali lobovaný míč do šestnáctky, ale J. Pokorný jej přímo z voleje nestačil razantněji poslat do branky. Následně zahrávali rohový kop, po kterém v závaru před Beránkem se podařilo J. Schönovi propasírovat míč zblízka za brankovou čáru a Lheničtí šli do vedení (1:0). Očekávané lhenické probuzení se po dosažené  brance nekonalo, neboť hosté měli nadále herně navrch a odsuzovali domácí  nadále jen k defenzívě.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhé polovině. Lhenické útočné záblesky přicházely jen ojediněle a jen v brejkových situacích a po standardkách. Tlak hostujícího týmu s přibývajícím časem naopak narůstal. Při prováděných rohových kopech byl blízko vyrovnání, kdy nejprve L. Šísl bravurně „vyškrábl" hlavičku a poté i Schönkyplovu střelu, aby jej však v 65. minutě od  gólu zachránila jen nastřelená tyč jeho branky.  Jak fotbal dokáže být ošidný, ukázala 68. minuta. Lheničtí se v ní v náhlém Pokorného brejku dostali z obležení, míč se dostal  ke zcela osamocenému J. Mrkvičkovi, který před gólmanem Beránkem v pozici „kam míč chceš" jej nepřekonal. Lheničtí tak mohli paradoxně utéct soupeři, který je neustále svíral, o dvě branky! Nestalo se a Hornoplánští tak nadále jen pokračovali v dobývání lhenickém branky ve snaze smazat jejich jednogólový náskok až do konce utkání. Domácí jejich tlak přežili i přes prodloužení a dosáhli na utrápené vítězství.

Touto výhrou a díky i ostatním výsledkům se lhenický SK posunul na 5. místo A skupiny I.B třídy.