Borová Lada – Horní Vltavice 4:1 (2:0). Po kontumační porážce v minulém kole Borovoladští bodovou ztrátu nahradili. Do vedení šli již ve 4. minutě brankou Hrazánka a druhý gól dal chvíli před odchodem na přestávku Silovský. Ve druhém poločase pojistil výhru domácích Hovorka, Falář sice snížil, ale konečný výsledek stanovil znovu Hovorka.
Zbytiny – Husinec 0:6 (0:4). Hosté splnili roli favorita i ve Zbytinách. Hotovo bylo po půl hodině, kdy to již bylo o čtyři branky. Ve druhé půli se prakticky dohrávalo pouze z povinnosti. Branky: Maryška, Daněk a M. Zelený 2.

Svatá Maří – Zdíkov 0:1 (0:1). Domácí již jistému vítězi soutěže pořádně zatápěli. Šance se rodily na obou stranách, ale dlouho se nikdo neradoval z vedení. Nakonec vše rozhodl pět minut hostující Voldřich a vystřelil favoritovi všechny tři body.

Lhenice B – Šumavské Hoštice 10:1 (3:0). Lhenické béčko si na soupeři tentokrát smlslo. Po čtvrt hodině byl stav 2:0, když se do střelecké listiny zapsali Exner a Mahák. Rozhodnuto bylo prakticky do poločasu, když na odchod do šaten přibalil hostům třetí zásah Grill. Druhý poločas pak byl doslova smrští, hlavně v posledních dvaceti minutách, kdy dali domácí pět gólů. Lheničtí sice byli favoritem, ale takový výsledek asi těžko někdo čekal. Branky: Mrkvička 3, Exner, Grill, Mahák, Prenner, Burda, Wimberský a Prokop – Z. Mráz ml.

Nebahovy – Dub 2:3 (2:1). Ve vyrovnaném utkání šli do vedení domácí Špánem, který dorážel míč do sítě po centru zleva. Hosté brzy vyrovnali po přesné trefě Valhody. Vedení však domácím ještě do poločasu vrátil aktivní Starý. Ještě dvanáct minut před koncem sahali Nebahovští po všech třech bodech, ale nakonec nemají nic. Vyrovnávací branku dal znovu Valhoda a tři body hostům vystřelil minutu před koncem řádné hrací doby Bartůněk.

Vitějovice – Volary 3:2 (1:1). Domácímu favoritovi vůbec nevyšel vstup do utkání a hosty dostal rychle do vedení Pospíšil. Vitějovičtí se snažili stav utkání otočit a po dvaceti minutách hry vyrovnali Raušerem. Boj o vítězství pokračoval i po přestávce a do vedení šli znovu hosté Neumannem. Vitějovičtí nakonec vše otočili v poslední čtvrthodině. Nejprve vyrovnal Raušer a vítězný gól dal pět minut před koncem utkání Mráz.

Zbytiny – Svatá Maří 5:2 (2:2). Oba celky již měly v nohách sobotní zápasy a nedělní dohrávku začali lépe hosté. Ti se dostali do dvoubrankového vedení po gólech Vondráška a D. Chvála. Domácí se nesložili a ještě do půle vyrovnali zásluhou Lebedy a Lence. Druhý poločas se již hrál v režii domácích fotbalistů. Do vedení je svou druhou brankou dostal Lebeda. Čtvrt hodiny před koncem zápasu dal také svou druhý gól Lenc a tečku za výsledkem celého zápasu udělal přesnou trefou minutu před koncem V. Šnajdr.

1. Zdíkov 16 2 3 89:18 50
2. Lhenice B 14 1 6 73:41 43
3. Husinec 13 3 5 77:28 42
4. Šumavské Hoštice 12 3 6 49:47 39
5. Vitějovice 10 3 8 49:45 33
6. Nebahovy 10 1 10 58:46 31
7. Dub 8 3 10 46:62 27
8. Svatá Maří 8 2 11 42:52 26