Lažiště - Písek V 2:1 (0:0)

První poločas měl solidní herní kvalitu a byl o několika zajímavých šancích před oběma brankami. Kolem desáté minuty se po střetu s hostujícím obráncem v šestnáctce nedostal do zakončení O. Vlk, ale hra pokračovala dál. V závěru poločasu měla obě mužstva po velké šanci, ale nejprve zachránil domácí svatyni J. Vlk a na druhé straně nevyzrál Tesárek na Kučeru.

Druhý poločas začali lépe hosté a vynutili si územní převahu. Domácí gólman J. Vlk zlikvidoval další dva nebezpečné pokusy soupeře a jedna rána šla mimo branku. Po hodině hry však udeřilo na druhé straně hřiště. Po přihrávce Krále se dostal do zakončení O. Vlk a domácí šli do vedení. Stejný hráč měl posléze i další šanci, ale neproměnil ji. Hosté vrhli vše do útoku a domácí čekali na brejkové šance. Ty však nedotáhli do gólového zakončení. Naopak se v 80. minutě dostal míč po trestném kopu z půlky hřiště ke Steierovi, který křižnou střelou vyrovnal – 1:1. Sedm minut před koncem šel na hřiště v domácím dresu Hrbek a hned se dostal do šance, kterou však neproměnil.  88. minutě byl u míče znovu Hrbek, vyslal do šance Tesárka, který byl sražen hostujícím gólmanem a přišla penalta. Tu proměnil ve vítězný gól Král. Domácí mohli ještě své vítězství pojistit, na soupeřovu branku postupoval zcela osamocený Hrbek, ale písecký gólman na něho vyzrál.

„Dá se říci, že to celkově bylo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách a my byli šťastnějším týmem. Soupeř byl hodně pohyblivý a předvedl dobrý výkon. Náš gólman chytil tři góly. Vítězství je pro nás moc důležité. Doufám, že se před dalším zápasem vrátí hráčům sebevědomí. Čeká nás zápas na Hluboké, kde bychom chtěli bodovat," doplnil šéf lažišťského fotbalu Václav Princ.