Třeboň – Lažiště 1:0 (0:0)

„Na Třeboň se nám většinou daří a bodujeme. Rádiu bychom v tom pokračovali," říkal ještě před utkáním šéf lažišťského fotbalu Václav Princ. A vývoj zápasu naznačoval, že by si hosté mohli opravdu alespoň bodík odvézt.

„První poločas byl vyrovnaný, ale my měli více šancí. V těch se ocitli například Hrbek a Zelenka, ale stále nás trápí koncovka. Hosté si v prvním poločase prakticky nic nevypracovali," komentoval úvodní dějství zápasu Václav Princ.
Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem, ale paradoxně vítěznou branku dali domácí. „Do 60. minuty to ještě bylo vyrovnané, ale pak začali domácí šlapat vodu a my si vytvořili obrovskou převahu. Měli jsme tam desetiminutovku, ve které jsme soupeře prakticky nepustili na naší polovinu hřiště. Což je to však platné, když nejsme schopni dát branku. Naše střelecká impotence je dlouhodobějšího rázu a neproměňování šancí nás pak sráží tabulkou dolů," komentoval situaci nespokojený Václav Princ a pokračoval. „Domácí se dostali do náhodného protiútoku, pospíchal poslal prudší míč na našeho gólmana, ten jej chytil a sudí pískl malou domů. Domácí z toho dali branku. Ještě jsme to chtěli srovnat a snažili se dát vyrovnávací branku. Znovu tam byly nějaké slibné šance, ale opět bez přesného zakončení. Nakonec jsme odjížděli bez bodu. Bylo to takové smolné zakončení sezony, minimálně bod jsme si měli z Třeboně odvézt."