Vimperk – Protivín 3:1 (2:0). Po sérii bodových ztrát konečně přišlo vítězství a navíc nad nebezpečným soupeřem. První šanci utkání však měli hned v úvodu hosté, Vorel šel sám na domácí branku, ale gólman Formánek jeho pokus zlikvidoval. Brzy nato sehráli domácí výbornou akci po levé straně, na jejím konci byl přesný centr do prostoru penalty a tvrdá hlavička pod břevno. Domácí šli do vedení. I v dalších minutách měli Vimperští mírně více ze hry a do poločasu se jim po závaru v protivínské šestnáctce podařilo dát druhou uklidňující branku. Hosté hrozili ze standardek, ale domácí obrana byla jistá. Ve druhém poločase se sice hosté pokoušeli o srovnání výsledku, ale to se jim nepodařilo. Oba týmy přidaly po jedné brance a s postupujícím časem přibývalo na hrací ploše nervozity a fotbal se vytrácel. Vimperští si nakonec odnesli všechny tři body. Dvě jejich branky dal Čejka, jednu Císař.

Lažiště – Bernartice 2:0 (0:0). Lažišťským se na domácím hřišti daří a sbírají zde důležité body. Bernartice na tom byly před utkáním v našlapané tabulce lépe, a tak měli domácí motivaci soupeře přeskočit. Bylo to víceméně o dobývání hostující svatyně. Bernartická obrana odolávala hodně dlouho a domácí zápas zlomili až v jeho závěru. Čtvrt hodiny před koncem dostal Lažišťské do vedení Král, uklidňující druhý gól pak přidal o deset minut později Cais. Domácí se vítězstvím opět posunuli tabulkou vpřed a na lídra z Katovic ztrácejí dva bodíky.

Mirovice – Vacov 2:2 (1:1). Mirovice jsou sice na chvostu tabulky, ale na jejich hřišti se hraje velice špatně. „Je to malé a strašně hrbolaté hřiště. Není jednoduché zde hrát kombinační fotbal,“ uvedl předseda vacovského klubu Václav Hanzlík a pokračoval: „Byl to hodně bojovný zápas. Domácí dvakrát vedli, my dvakrát srovnávali. Nakonec jsme mohli slavit i vítězství, když jsme dvakrát nastřelili tyčku. Škoda, tabulka je hodně vyrovnaná a každý bod je teď moc důležitý.“ Branky Vacova stříleli R. Mach a J. Ketzer.

Milevsko B (Branice) – Netolice 3:1 (2:0). S jedním bodem na kontě zajížděli Netoličtí na béčko Milevska do Branice. Domácí nastoupili posíleni o několik pendlů z divizního áčka, kteří také určovali vývoj utkání. V poločase již domácí vedli o dvě branky a při síle jejich týmu bylo jen těžké se zápasem ještě něco udělat. Vlášek sice dal gól, ale to bylo tentokrát na domácí tým málo. Netolické nyní čeká těžký boj o odpoutání se ze dna tabulky.

1. Katovice⋌ 7 4 3 0 17:8  15
2. Týn⋌ 7 4 2 1 20:9  14
3. Olešník⋌ 7 4 1 2 16:7  13
4. Lažiště⋌ 7 4 1 2 19:13 13
5. Protivín⋌ 7 4 1 2 19:14 13
6. Branice⋌ 7 4 1 2 14:10 13
7. Bernartice⋌ 7 4 0 3  9:9  12
8. Vodňany⋌ 7 3 2 2 13:6  11