V soutěžích mužů se odehrály pouze dva zápasy. Čkyňští porazili v I.A třídě Roudné 2:0 a céčko Prachatic prohrálo v I.B třídě v derby s Husincem 1:5. A právě v tomto derby dal vzpomenout a své střelecké umění husinecký Václav Cais. Konto domácího gólmana zatížil hned třemi brankami a vysloužil si titul Kanonýra deníku tohoto víkendu.

Husinec sniper dal úvodní dva góly a hosté vedli ve 23. minutě 0:2. Hattrick pak zkompletoval v 65. minutě, když zvyšoval na 0:4 pro Husinec. Tím potvrdil, že se mu proti céčku prachatického Tatranu, za jehož první tým před lety také hrával, hodně daří. Ve druhém kole této sezony vyhrál Husinec vzájemné utkání na svém hřišti u Blanice 3:1. A světe div se (nebo spíše ne), všechny tři góly Husince dal Výclav Cais.

Petr Baloušek (žluto červená kombinace) se stal o víkendu Kanonýrem Deníku.
KANONÝR DENÍKU: Petr Baloušek sestřelil Bavorov čtyřmi přesnými zásahy

V tabuce střelců B skupiny I.B třídy se se třinácti trefami z patnácti zápasů posunul na druhé místo. Ztrácí tři góly na dalšího známého kanonýra Petra Balouška z Junioru Strakonice B. Svými brankami táhne husinecký Slavoj ke zdaleka nejlepší sezoně za poslední dlouhá léta. Bez nadsázky lze říci, že v předchozích dvou covidových sezonách se Husinec zachránil především díky tomu, že se nesestupovalo. A nyní je celek od Blanice pátý, když ztrácí na vedoucí duo Lhenice - Junior Strakonice B pouhé dva body. Lhenice však mají zápas k dobru.

Střelcům se o víkendu dařilo i v mládežnických kategoriích. V těch odehrály týmy z Prachaticka zápasů více, nicméně hned tři kanonýři se rekrutovali z jednoho z nich. V krajském přeboru staršího dorostu Tatran Prachatice – Ševětín (12:1) totiž dali hattrick hned tři kanonýři. Po třech brankách do sítě Ševětína dali Kristián Wagner, Adam Břicháček a Filip Toušek. O korunu Kanonýra deníku se tak o tomto víkendu svorně podělili.