Po reprezentační pauze pokračují obě nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže. Budějovické Dynamo v I. lize přivítá v neděli na Střeleckém ostrově nováčka z Hradce Králové, Táborsko ve stejný den ve II. lize hostí Třinec.

Už v soboru je na programu jihočeské divizní derby, v němž Soběslav nastoupí proti Jindřichovu Hradci. a zajímavé bude rovněž sledovat, zda Český Krumlov udrží v krajském přeboru stoprocentní bilanci i po utkání v Rudolfově.

Sobota

Divize
Soběslav – J. Hradec (16).

I. liga dorostu
Dynamo ČB – Brno (11 na Složišti).

Krajský přebor
Táborsko B – Prachatice (10.15 Soukeník), Osek – Jankov (17), Rudolfov – Č. Krumlov (17), Týn – Strakonice (17), Dražice – Olešník (17), Sezimovo Ústí – Blatná (17).

I. A třída
Nová Ves – Kaplice (10:15), Čkyně – Planá (13:30), Mirovice – Strunkovice (13:30), Semice – Trhové Sviny (13:30), Vodňany – Vimperk (17), Loko ČB – Veselí (10:15), Meteor Tábor – Nemanice (17), Slavia ČB – Nová Včelnice (17), Ševětín – Kovářov (17).

I. B třída
Sedlec – Větřní (17), Zlatá Koruna – Boršov (17), Hrdějovice – Loučovice (17), Dolní Dvořiště – Dříteň (17), Frymburk – Kamenný Újezd (17), Bavorov – Dražejov (10:30), Sousedovice – Střelské Hoštice (13:30), Sedlice – Strakonice B (17), Bělčice – Stachy (17), Volyně – Cehnice (17), Čížová – Milevsko B (13:30), Jistebnice – Kestřany (13:30), Kluky – Chotoviny (16), Sepekov – Soběslav B (17), Božetice – Planá nad Lužnicí (17), Buk – Lomnice (13:30), Ledenice – N. Bystřice (17), Dolní Bukovsko – Třebětice (17), K. Řečice – Č. Velenice (17).

Divize dorostu
Roudné – Táborsko B (10).

Divize žáci
Písek – Tempo Praha (10).

KP dorostu
Prachatice – Č. Krumlov (10), Netolice/Jankov – Ševětín (10 Netolice).

I. A dorostu
Hrdějovice – Hluboká (10), Vacov – Větřní/Velešín (10), Dačice/Kunžak – Větrovy (10), Hradiště B – Soběslav/Veselí (10), Protivín – Jistebnice (10).

KP žáci
Meteor Tábor – Loko ČB (9:30 Viktoria), Veselí – Prachatice (10), J. Hradec – Vimperk (10 Vajgar), Strakonice – Hradiště (10 na ČZ).

Divize ženy
Blatná – Dynamo (13), Borovany – S. Ústí (14), Kaplice – Hradiště (15).

Neděle

I. liga
Dynamo ČB – Hradec Králové (14 Střelecký ostrov).

II. liga
Táborsko – Třinec (17 Kvapilova ul.).

Krajský přebor
Třeboň – Čimelice (10:30), Milevsko – Protivín (17).

I. A třída
Roudné – Netolice (13:30), Velešín – Prachatice B (14), Lišov – Dačice (17), Chýnov – Bernartice (17), Hluboká – Čtyři Dvory (17).

I. B třída
Trhové Sviny B – Chvalšiny (15 Slavče), Roudné B – Mladé (17), Prachatice C – Lhenice (10:30 Záblatí), Vacov – Husinec (17), Chyšky – Větrovy (15), Mladá Vožice – Hradiště (17), Třeboň B – Horní Žďár (15 Břilice), Olešnice – Studená (15), Suchdol – Neplachov (17).

II. liga dorostu
Táborsko – Dynamo B (10.15 Soukeník), Písek – Motorlet (18).

Divize dorostu
Loko ČB – Hořovice (10).

Liga žáci
Dynamo – Hradec Králové (12.15 Složiště).

Divize žáci
Táborsko – Rokycany (10 Svépomoc).

Liga mladší žáci
Dynamo – Talent Academy (10 Složiště), Strakonice – Petřín Plzeň (10 ČZ), SKP ČB – Sparta (10.30).

KP dorostu
Meteor Tábor/ Mladá Vožice – Milevsko (10 Viktoria), J. Hradec – Slavia ČB (10 Tyrš.), Čtyři Dvory/Zliv – Vimperk/Volyně (10 Zliv), Hradiště – Písek B (13:45).

I. A dorostu
Kaplice – Horní Planá/ Frymburk (10), Dobrá Voda – Rudolfov (10), Týn – Čimelice /Mirovice (10), Blatná – Čkyně/ Vlachovo Březí (10), Planá nad Lužnicí – Trhové Sviny (10).

KP žáci
Roudné – Kaplice (9), Třeboň – Čtyři Dvory (10 Břilice), Milevsko – Č. Krumlov (13:30).