„Sice jsme hráli proti nováčkovi soutěže, ale nebylo to nic jednoduchého. Soupeř nám nedával na hřišti moc prostoru, hrál to do těla a nebylo jednoduché se prosadit. Myslím si, že bude hrát Bavorov v horní polovině tabulky,“ popsal úvodní zápas sezony Josef Fiedler.

Prosazoval se již v přípravných zápasech, takže by se mohl stát novým kanonýrem týmu. „Trenér před zápasem říkal, že na mě spoléhá. tak jsem ho nechtěl zklamat,“ komentoval s úsměvem svůj hattrick kanonýr a pokračoval: „První gól byla střela k tyči, druhý hlavou po centru a třetí z penalty. Tady musím poděkovat Pepovi Královi. Penalty jinak kope on, ale dal mi šanci na hattrick.“

Josef Fiedler dává góly, přestože není klasický hrotový hráč. „Hraju to ze strany zálohy. Takové falešné křídlo. Rád bych to zkusil i ze středu zálohy, ale nevadilo by mi hrát ani klasického hroťáka. I když toho tentokrát Brabčák (Jiří Brabec – pozn. autora) na hrotu schytal hodně,“ dodal čkyňský kanonýr.

Jeho celek je považován za favorita soutěže. Úvodní zápas sezony zvládl. „Jsme první a věřím, že první zůstaneme až do konce sezony. Chceme s klukama, aby to byla tentokrát již postupová sezona,“ prozradil cíl celého týmu pro tuto sezonu Josef Fiedler.