Začátek soutěží mnohdy ovlivňují ještě dovolené, ne všichni mají dostatečně natrénováno, ale výsledky mohou o lecčems napovědět. Velkým překvapením je remíza Husince s Dubem a možná i ta Nebahov s Borovými Ladami. V očekávaném souboji béček kralovali Lheničtí, body brala i záloha Čkyně ve Volarech. Pozadu nezůstal favorit ze Záblatí.

Netolice B – Lhenice B 2:5 (1:2). Utkání prvních týmů vyhráli 1:0 Netoličtí a v duelu záložních týmů jim to chtěli Lheničtí oplatit. Lépe však začali domácí a šli do vedení brankou Rokůska. Hosté však dokázali ještě do přestávky stav otočit přesnými trefami Burdy a Mrkvičky. Pět minut po přestávce Netoličtí srovnali Fuxem, ale poslední půlhodinka patřila hostům. Ti přidali další tři branky (Mrkvička, Sýkora a Lukač) a odvezli si všechny body.

Nebahovy – Borová Lada 1:1 (0:1). Nebahovští si vstup do sezony představovali asi jinak. První poločas vyhráli hosté brankou Michala Rypla. Nebahovští se snažili vývoj zápasu otočit, ale dokázali pouze vyrovnat, když se do černého trefil Petr Pešek.

Husinec – Dub 2:2 (2:1). Překvapivá ztráta domácích na úvod soutěže. Hosté hráli svůj obvyklý styl hry založený na zhuštěné obraně a rychlých brejcích a to se jim opět vyplatilo. Hned v úvodu utkání využil chyby domácí obrany Friš, ale Husinečtí ještě do přestávky skóre otočili brankami Koláře a Kolafy. Celý druhý poločas dubští hráči odolávali velkému náporu domácích, kteří neproměnili velké množství vyložených šancí. To hosté z minima vytěžili maximum a deset minut před koncem opět Frišem srovnali na konečnou remízu.

Volary – Čkyně B 0:2 (0:1). Volarský Tatran nepřekročil svůj stín z předchozích sezon a ani tentokrát to nevypadá, že by tlačil na čelo soutěže. Do vedení dostal po půl hodině hosty J. Stejskal. Chvíli nato byl vyloučen Čkyňským Z. Stejskal a domácím se naskytla skoro hodinová přesilovka. Tu však nezúročili a naopak deset minut před koncem inkasovali druhou branku. Jejím autorem byl M. Turek.

Horní Vltavice – Šumavské Hoštice / Lažiště B 1:2 (1:1). Ve vyrovnaném souboji nakonec brali všechny body hosté. Branky začaly padat v závěru prvního poločasu. Do vedení dostal hosty Tůma, hned nato srovnal Hundsnurscher. Po necelých deseti minutách druhého poločasu dostal hosty znovu do vedení M. Mráz. Ty o deset minut později oslabil po červené kartě Z. Mráz, ale domácí nedokázali přesilovku zužitkovat.
Zbytiny – Záblatí 0:5 (0:3). Hosté od začátku potvrzovali roli velkého favorita. Po čtvrt hodině otevřel skóre Kolda a druhý gól přidal za pět minut Lukeš. Stejný hráč vstřelil ještě v prvním poločase třetí gól. Druhý poločas byl také ve znamení aktivity hostujícího celku. Čtvrtou záblatskou branku přidal Hálek a v poslední minutě pečetil výsledek pátou brankou Růžička.

Vitějovice – Svatá Maří 3:1 (1:1). Favorizovaní domácí se v prvním poločase střelecky trápili. Do vedení je sice dostal Radek Doubek, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Topka. Po změně stran již domácí svou roli potvrzovali, tlačili se před branku soupeře a dalšími dvěma brankami zkušeného Radka Doubka si pojistili tři body.