V okresním přeboru vyhrál lídr z Vlachova Březí na hřišti druhého Pěčnova. Ten v tabulce přeskočili Volarští, ale na prvního ztrácejí již čtrnáct bodů. Změna je na chvostu tabulky. Poslední místo opustily Nebahovy a na dno se propadly Zbytiny.

Pěčnov – Vlachovo Březí 0:2 (0:1). Vlachovo Březí nástupem do utkání potvrzovalo své místo lídra okresního přeboru. Domácímu mužstvu se zhruba do půle prvního poločasu dařilo držet s hosty krok, přestáli několik horkých chvil až do 37 min., kdy za hosty po kombinační akci skóroval Hubáček. Pak měli Pěčnovští na kopačkách vyrovnávající gól, tváří v tvář hostujícímu gólmanovi chyběla domácímu Kneiflovi přesná muška v zakončení. Taky Vlachovobřezské trápil tento problém v koncovkách, a tak odcházeli do šaten po půli s jednobrankovým vedením. Druhý poločas se nesl v duchu prvního. Hosté celoplošnou kombinační hrou i fyzičkou přehrávali pěčnovský tým, kterému ubývaly kvapem síly. V 75 min. nakonec přetížená domácí obrana kapitulovala podruhé z kopačky Hojdekra. Před 40 diváky rozhodoval Zloch.

Nebahovy – Šumavské Hoštice 2:1 (1:0). Pro domácí znamená první jarní vítězství důležité tři body pro udržení kontaktu se soupeři v sestupovém pásmu a únik z posledního místa tabulky. Branky: S. Sitter a P. Rosa – T. Gaier. Rozhodoval Heinzl.

Vacov B – Vimperk B 3:3 (0:1). Zajímavý duel béček klubů z A třídy přinesl pěkné branky se spravedlivou dělbou bodů. Oba týmy tak zůstávají v klidném středu tabulky. Branky: R. Mach, J. Kopáčik a V. Valta – M. Sýs, M. Hrubý a J. Vávra. Rozhodoval Háša.

Volary – Lenora 3:1 (0:1). Tradiční derby začalo možná trochu překvapivě a favorit se v prvním poločase trápil. Lenorští se dokonce dostali do vedení. Ve druhém poločase již domácí svou převahu potvrdili i brankami a po zásluze zvítězili. Branky L. Iliev, Trančík a Svěchota – Kubinec (11).Rozhodoval Trněný st.

Lhenice B / Ktiš – Vitějovice 6:2 (4:0). Domácí pokračovali jarní krasojízdou za záchranou v přeboru. O svém vítězství rozhodli kvalitním výkonem v prvním poločase, kdy si vytvořili rozhodující náskok. Po změně stran si již své vedení jen udržovali. Branky: Růžička a Lukšovský 2, Bečvář a J. Prenner – Klein a Mrázek. ČK: 1:1 (R. Houška – O. Sobotovič). Rozhodoval Barták.

Zdíkov – Zbytiny 3:0 (2:0). Hosté přijeli v hodně prořídlé sestavě, a tak domácím usnadnili vstup do utkání. Ti však hned pět šancí neproměnili. Až z té další dal vedoucí gól Schwarz z přihrávky K. Nového. Do poločasu přidali ještě druhý gól. hosté ohrožovali domácí svatyni pouze s ojedinělých brejků či standardních situací. Po přestávce se pokračovalo za deště a krup. Stav zápasu domácí rychle zvýšili za částečné pomoci jednoho ze zadáků soupeře na 3:0. Domácí si vytvářeli další šance, ale ani ty největší již neproměnili. Branky: Schwarz 2, Tesař.

12. Zbytiny⋌ 14  3 0 11 19:51  9

V okresní soutěži nedovolil Dub druhé zakolísání a udržel si první místo. Druhá Svatá Maří ztrácí sice jen bod, ale má odehráno o jedno utkání více.

Horní Vltavice – Volary b 6:2 (2:1). Hosté přijeli pouze v devíti lidech, když ve stejný čas hrálo i volarské áčko. Ale rozhodně nepřijeli předem poraženi. Dokonce Soukup otevřel skóre na 0:1 a poté po přestávce vyrovnával na 2:2. A tento stav byl ještě dvanáct minut před koncem utkání. Teprve poté dostal domácí znovu do vedení Szabo třetí brankou. Unavení hosté pak ještě inkasovali třikrát. Výkon hostů byl i v menším počtu sympatický a výsledek je pro ně až příliš krutý. Branky: O. Voldřich, Novák, M. Szabo, Zvonek, Bihari a J. Szabo (11) – Soukup 2. Rozhodoval Háša.

Svatá Maří – Borová Lada 1:0 (0:0). Teprve ve třetím jarním utkání se Svatomařští představili na domácím hřišti. Jako jeden ze tří postupových aspirantů musejí doma bodovat. Tentokrát je čekal těžký soupeř, Borovka již na jaře uhrála čtyři body a nastřílela osm branek. Domácí však zvládli situaci dobře a v pohledném utkání nakonec vytěžili všechny tři body, když jejich branku střílel D. Chvál. Rozhodoval Kučera.

Husinec B – Dub 2:3 (1:1). Vyrovnaný a dramatický duel, ve kterém nakonec zvítězili šťastnější hosté. Ziskem tří bodů si také udrželi pozici lídra tabulky, ale neměli to ani trochu jednoduché. Branky: Zušťák a Heinzl – Pravda (11), Dejmek a Bárta. Rozhodoval Zloch.

1. Dub⋌ 14 9 3  2 41:21 30
2. Sv. Máří⋌ 15 8 5  2 40:19 29
3. Stachy B⋌ 14 8 1  5 36:25 25
4. Bor. Lada⋌ 15 6 1  8 31:34 19
5. H. Vltavice⋌ 15 6 1  8 30:55 19
6. Husinec B⋌ 15 4 2  9 27:30 14
7. Volary B⋌ 14 3 1 10 26:47 10