Osm přihlášených týmů do soutěže hraje nejprve v základní části dvoukolově každý s každým, pak následuje vyřazovací play off za účasti všech osmi celků. První hrací den se dařilo hráčů Clubu 111, Strabagu a Nortonu. Všechny tři celky braly plný počet šesti bodů.

1. FC Chroboly – FC Norton 1:6 (0:3). Domácí vstoupili do sezony o něco lépe než v předešlých ročnících, nicméně na body to nestačilo. Dlouho byl zápas vyrovnaný, až v závěru prvního poločasu hosté odskočili na tříbrankový náskok. Hned v úvodu druhé půle domácí snížili, ale znovu přišly kolem 30. minuty dvě branky hostů v rychlém sledu a bylo rozhodnuto. Branky: L. Valouch a J. Homolka – K. Penzenstadler 3, V. Hrubeš, P. Ostadál a L. Novotný.

Moucha Team – FC Norton 1:3 (0:1). Drama se vším všudy. Hostům zachytal výborně gólman Miklas, který má největší podíl na výhře Nortonů. Ti dali v úvodu zápasu rychlý gól a své vedení si hlídali. Hráči Moucha Teamu měli ještě v prvním poločase plno šancí, ale Miklas doslova mezi tyčemi čaroval. Na začátku druhého dějství se podařilo domácím vyrovnat a až do konce utkání to byl urputný boj o vítěznou branku. V samotném závěru duelu se dvakrát trefili do černého hosté a zajistili si tak všechny tři body. Branky hostů: R. Kneifl, V. Hrubeš a J. Rauscher.

1. FC Chroboly – sokol Lhenice 2:9 (2:6). Hned v úvodu utkání šli do vedení Chrobolští, ale překvapení na úkor Lhenic to nakonec neznamenalo. Hosté pak v 5. minutě vstřelili dvě branky a zápasu již kralovali. Domácí ještě stačili snížit na přijatelných 2:4, ale zkušenost lhenického týmu jim již nic víc nedovolila. Po prvním poločase bylo prakticky rozhodnuto. Domácí však nic nevzdávali ani za nepříznivého stavu a snažili se bojovat o každý gól. Branky: J. Homolka a L. Krejčí – J. Vostřez 5, J. Beran 2, P. Pořádek a J. Růžička.

Moucha Team – Sokol Lhenice 5:3 (2:1). Ve vyrovnaném začátku utkání se zdálo, že moc branek padat nebude. Skóre pak v 8. minutě otevřeli hosté, ale domácí stačili ještě do poločasu odpovědět dvěma přesnými zásahy a stav utkání otočili. Lheničtí se dorazili na rozdíl jedné branky, domácí však obratem znovu uskočili o dvě. tři minuty před koncem utkání to bylo znovu jen o gól, ale domácí drama nepřipustili. Přidali pátou branku, na kterou již soupeř nedokázal odpovědět. Branky hostů: J. Beran, J. Vostřez a J. Růžička.

FC Zbytiny – Club 111 1:9 (1:4). Obhájce loňského prvenství byl velkým favoritem utkání, což také začal potvrzovat hned od jeho začátku. Vedoucí gól dali domácí již ve 3. minutě a v 9. přidali druhý. Zbytinským se na to podařilo odpovědět snížením na rozdíl jedné branky, ale to byla nakonec z jejich strany labutí píseň. Hosté přidali do poločasu další dva góly a v tom druhém si v klidu navyšovali svůj náskok. Club 111 potvrdil, že bude i v tomto soutěžním ročníku patřit mezi velké spolufavority na celkové vítězství v soutěži.

Young Boys – Club 111 0:6 (0:1). Nováček soutěže začal proti obhájci prvenství nebojácně a celý první poločas držel se soupeřem krok. Domácí velice dobře bránili a odráželi ataky zkušenějšího soupeře. Hosté dokázali vstřelit v prvním poločase jedinou, zato uklidňující branku. Po třech minutách poločasu druhého dali hosté druhý gól a spadl z nich zbytek nervozity. Třetí gól dali ve 27. minutě. Domácím v závěru utkání začal tak trochu docházet dech a zkušený soupeř toho dokonale využil, když ve čtyřech minutách přidal další tři góly a nakonec suverénně zvítězil. Branky: I. Štangret 3, V. Janoušek 2, R. Pořádek.

FC Zbytiny – Strabag Lubryco 1:7 (0:5). Zbytinští měli na první dvě kola doslova vražedný los, když ve druhém zápase narazili na dalšího ze spolufavoritů soutěže. Hosté šli také hned ve 4. minutě do vedení a zápas v klidu kontrolovali. V pravidelných intervalech pak ve druhé části první půle přidali další čtyři branky a o vítězi bylo rozhodnuto. Domácím se sice podařilo ve druhém poločase snížit, ale to bylo z jejich strany brankově v tomto duelu vše. Favorit utkání si dalšími dvěma zásahy pouze pojistil vysoké vítězství. Branky: J. Vlček – D. Nosek a J. Nerad 2, V. Cais, J. Zumr a M. Puchinger.

Young Boys – Strabag Lubryco 4:6 (1:2). Ve svém druhém utkání se favorit tak trochu na své vítězství natrápil. Šel sice rychle do vedení. ale soupeř dokázal vyrovnat. Na další branku Strabagu znovu soupeř odpověděl a po 30 minutách byl stav vyrovnaný 2:2. Pak však dali hosté tři góly a bylo rozhodnuto. Hráči Young Boys se ještě pokusili o zvrat, ve 38. a 39. minutě snížili až na rozdíl jediné branky a udělali z koncovky ještě drama. Vše však hosté uťali šestou brankou v poslední minutě. Branky hostů: P. Pasecký 4, R. Lauda a A. Kadlec.

1. Club 111 2 0 0 15:1 6
2. Strabag Lubryco 2 0 0 13:5 6
3. FC Norton 2 0 0 9:3 6
4. Sokol Lhenice 1 0 1 12:7 3
5. Moucha Team 1 0 1 6:6 3
6. Young Boys 0 0 2 4:12 0
7. 1. FC Chroboly 0 0 2 4:15 0
8. Zbytiny 0 0 2 2:16 0