Sedlice – Vacov 4:1 (0:0). Začátek zápasu byl velmi nervózní, čekalo se na první chybu. První střelu na bránu si připsali domácí, ale Klas předvedl dobrý zákrok. Ve 25. minutě musel odkopávat z brankvé čáry V. Blahout. Poprvé o sobě dali vacovští útočnící vědět ve 30. minutě. Kratochvíl vysunul ideálně Vojtíška, ale ten svou šanci neproměnil. Zanedlouho mohl vstřelit úvodní branku Kratochvíl, ale jeho hlavičce chyběly centimetry. Poslední šanci prvního poločasu zaznamenali domácí. Po hrubé chybě obrany se sám před Klasem ocitl Vonášek, ale střelu si tak dlouho připravoval, až byla zblokována vracejícím se obráncem.

Branek se divácí dočkali až ve druhém poločase. Ke smůle vacovského týmu první tři lovil Klas ze své sítě. Všechny v rozmezí deseti minut. Nejprve se trefil hlavou Mikeš, poté z pokutového kopu Běloušek a krásnou střelou ze třiceti metrů J. Obleser. Zaskošení hosté odpověděli přímým kopem Ketzera, ale Kahovec byl na místě. Snížil se podařilo až v 82. minutě J. Ketzerovi, ale to bylo pro hosty pozdě. Navíc se zcela zbytečně nechal po druhé žluté kartě vyloučit V. Blahout. Domácí využili oslabení hostujícího týmu a přidali čtvrtou branku. Kratohvíl nešťastně tečoval přímý volný kop Bělouška do vlastní sítě.

Vacovský trenér Josef Mráz byl po zápase zklamaný a k vývoji utkání dodal: „Domácí zvítězili zaslouženě, protože proměnili své šance. Pro nás je to až příliš krutá porážka. Výsledek moc neodpovídá předvedené hře.“⋌