Představily se všechny okresní výběry z jihočeských okresů, hrálo se systémem každý s každým na jednou dvanáct minut. Nadstavbou pak bylo finále nejlepších dvou týmů po základní skupině, které se pak hrálo na 2x10 minut.

Výběr OFS Prachatice zvládl skupinu na jedničku, připsal si na konto čtyři výhry a dvě remízy. To znamenalo první místo. Prachatičtí porazili OFS Písek 4:0 (branky dali Frček L, Matoušek V., Formánek J., Bízek J.), OFS Český Krumlov 7:1 (Frček L.  5, Matoušek V., Červeňák R.), OFS Strakonice 4:1 (Frček L. 2,  Formánek J., Červeňák R.) a  OFS Jindřichův Hradec 2:1 (Frček L.  2). Remizovali s OFS České Budějovice 2:2 (Frček L., Matoušek V.) a OFS Tábor 0:0. Výběr Prachaticka vyhrál se ziskem 14 bodů a skóre 19:5. Druhý výběr OFS České Budějovice získal v základní skupině o bod méně než Prachatičtí.
V nadstavbovém utkání o celkové prvenství již výběr OFS Prachatice nedokázal zopakovat výkony ze skupiny. V souboji s OFS České Budějovice na ně tak trochu dolehla únava, nezvládli začátek utkání a soupeř zaslouženě, i když až příliš vysoko, vyhrál 5:0 (3:0).

Přestože finálový zápas Prachatickým nevyšel, hráči i trenéři odjížděli z Českého Krumlova naprosto spokojeni. Dobře si zahráli, znovu se přesvědčili, že se dá hrát s každým soupeřem a navíc si Lukáš Frček přivezl z turnaje ocenění za nejlepšího střelce, když zatížil konto soupeřových brankářů jedenácti brankami.

Výběr OFS Prachatice reprezentovali Lukáš Uhříček, Jan Formánek, Marek Wagner, Lukáš Frček, Václav Matoušek (všichni Šumavan Vimperk), Jakub Bízek, Pavel Gašpar (FC Vlachovo Březí), Rudolf Červeňák (TJ Netolice) a Jan Hrbek (TJ Vitějovice).