Borová Lada – Svatá Maří 1:1 (1:1). Tradičně bojovné utkání moc fotbalové krásy nepřineslo a soupeři se o body nakonec podělili. Branky: J. Miko – M. Sýs.

Horní Vltavice – Nebahovy 1:4 (0:2). Hosté si spravili chuť po porážce s Hošticemi. Po hodině hry bylo rozhodnuto a domácí dali čestnou branku až v samotném závěru. Branky: J. Szabo (11) – R. Medřický, Štrobl, Špán a Nový.

Š. Hoštice – Vitějovice 1:2 (0:1). První poločas měli mírnou převahu domácí. Urodilo se několik šancí na obou stranách. Ve 44. minutě dorazil míč do branky hostů M. Klimek a domácí šli do vedení. Ve druhém poločase byli lepší hosté. Vypracovali si i více šancí. V 53. min. srovnal skóre M. Raušer. V 77. min. chybovali domácí stoper s brankářem, který fauloval hostujícího útočníka, a pokutový kop proměnil M. Tremmel.

Zdíkov – Zbytiny 3:1 (1:0). Favorit se na výhru docela natrápil. V prvním poločase ani nebylo znát, že hraje hlavní aspirant na postup. Ve druhé půli však Zdíkov přidal dvě branky a hosté korigovali stav až v úplném závěru zápasu. Branky: Šebánek 2, Pešel – Lebeda.

Dub – Volary 5:1 (3:0). Rozhodnuto bylo po půl hodině, kdy domácí vedli o tři branky. Vypadá to, že se budou muset Volarští protrápit do konce sezony a pak popřemýšlet, jak zkusit navázat na slavnější časy tohoto klubu. Branky: Friš 2, Dejmek, Rejžek a Nosek – Vairich.

Lhenice B – Husinec 3:2 (2:1). Domácí zůstali pět bodů za lídrem tabulky i po vyrovnaném utkání s Husincem. Hosté dvakrát dokázali srovnat těsný náskok domácích, potřetí se jim to však nepodařilo. Lhenické béčko o své výhře rozhodlo deset minut před koncem utkání. Branky: Bečvář, Krotký a Sura – Pešek a Maryška.

12. Horní Vltavice 2 1 10 14:53 7

Příští kolo 15. – 16.4.: Nebahovy – B. Lada (S, 17, Sýkora), S. Maří – Lhenice B (S, 17, Trněný), Husinec – Dub (S, 17, Harvalík), Volary – Zdíkov (S, 17, Heinzl), Zbytiny – Hoštice (N, 11, Háša), Vitějovice – H. Vltavice (N, 17, Trněný).