Sobota
DIVIZE: Soběslav – Mýto (15).
I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Brno (11 na Složišti).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Lažiště (10:15 Soukeník), Č. Krumlov – Strakonice, Dražice – Olešník, Milevsko – Protivín, Osek – Týn, Rudolfov – Jankov.
I. A TŘÍDA: N. Ves – T. Sviny (10:15), Semice – Sousedovice (12:30), Roudné – Planá (12:30), Netolice – Prachatice (12:30), Vodňany – Vimperk, Loko ČB – Met. Tábor (10:15), Čt. Dvory – Veselí (10:15), Slavia ČB – Nemanice, Ševětín – N. Včelnice.
I. B TŘÍDA: Boršov – Chvalšiny (12:30), Zl. Koruna – Větřní, Roudné B – Dříteň, D. Dvořiště – Sedlec, Kestřany – Bavorov (12:30), Stachy – Stř. Hoštice (15), Dražejov – Cehnice, Bělčice – Čkyně, Čížová – Hradiště (12:30), Sepekov – Chotoviny, Ml. Vožice – Božetice, Větrovy – Mirovice, Mladé – Lomnice, K. Řečice – D. Bukovsko.
DIVIZE ŽÁCI: Písek – Admira Praha (10).
LIGA ML. ŽÁCI: Strakonice – Talent Academy (10 na ČZ), SKP ČB – Rakovník (11(, Písek – Petřín Plzeň (15).
KP DOROSTU: Protivín – J. Hradec (10), Třeboň – Milevsko (10 Břilice), Prachatice – Met. Tábor (10).
I. A DOROSTU: Hrdějovice – Jankov (10), Hluboká – Zliv/Olešník (10), Dačice – Jistebnice (10).
KP ŽÁCI: M.Tábor – Č. Krumlov (9:30 Viktoria), J. Hradec – Kaplice (10 Tyrš.), Milevsko – Hradiště (12:30), Čt. Dvory – Strakonice (13).
I. A ŽÁCI: Ševětín – Větrovy/S. Ústí (9 Ševětín), Soběslav – Suchdol (10), Ml. Vožice – Rudolfov (10), Vacov – Blatná (10).
DIVIZE ŽENY: Borovany – Sez. Ústí (14), Blatná – Hradiště (14:30).
II. LIGA DOROSTENKY: Dynamo ČB – Třebeš (16 Složiště).
Neděle
II. LIGA: Táborsko – Hradec Kr. (Kvapil.).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Čimelice (10:30), Protivín – Olešník
I. A TŘÍDA: Velešín – Kaplice (14), Strunkovice – Olešnice, Chýnov – Kovářov, Hluboká – Dačice, Lišov – Bernartice.
I. B TŘÍDA: T. Sviny B – Frymburk (15 Slav᠆če), Hrdějovice – Loučovice, Husinec – Pra᠆chatice B (10:30), Osek B – Volyně (15), Vacov – Sedlice, Planá/L. – Jistebnice (13:30), Chyšky – Kluky (15), Soběslav B – Milevsko B, Třebětice – Ledenice (15), Třeboň B – Studená (15), Suchdol – Horní Žďár, Neplachov – Č. Velenice.
II. LIGA DOROSTU: Písek – Táborsko (10).
DIVIZE DOROSTU: Loko ČB – Přeštice (10), Roudné – Sedlčany (14).
LIGA ŽÁCI: Dynamo ČB – Met. Praha (14 na Složišti).
DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Tempo Praha (10 na Svépomoci).
LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Sparta (10 na Složišti).
KP DOROSTU: Čt. Dvory/Rudolfov – Slavia ČB/Borovany (10 Čt. Dvory), Ševětín – Netolice /Vitějovice (10), Č. Krumlov – Vimperk (10).
I. A DOROSTU: Trh. Sviny – Mladé/Č. Dub (10 Slavče), N. Hrady – Kaplice/V. Brod (10), H. Planá/Frymburk – D.Voda (10 Frymburk), Hradiště B – Volyně/Vl. Březí (10 Putim), Vodňany – Čkyně (10), Sepekov/Milevsko B – Planá/S. Ústí (10 Sepekov), Soběslav/ Veselí – Větrovy (10 Soběslav), Lišov – Kunžak/ Studená (10:30).
KP ŽÁCI: Roudné – Vimperk (9), Třeboň – Loko ČB (10 Břilice), Volyně – Prachatice (10).
I. A ŽÁCI: Křemže/Holubov – Veselí (10 Holubov), Slavia ČB – T. Sviny (13:30), Hradiště B – D. Voda (10), Netolice/Sedlec – Vodňany (14 Sedlec), Písek B – Protivín (15).
ČL ŽENY: Mokré – Zlíchov (13).
DIVIZE ŽENY: Dynamo ČB – Bohemians (12 na Složišti).
PŘÍPRAVKY: Milevsko – Písek (9 a 10.30), J. Hradec – Táborsko (9:30 a 11 Tyršův st.), M. Tábor – Strakonice (10 a 11.30), Blatná – Veselí (11 a 12.30), SKP ČB – Vimperk (13 a 14.30), Třeboň – JFA ČB (14:30 a 16).
OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
PŘEBOR: Borek – D. Voda (15), Žabovřesky – Olešník B, Zliv – Úsilné, Srubec – Hluboká, Nové Hrady – Římov.
III. TŘÍDA: H. Stropnice – Dívčice, Mokré – Vrábče, Včelná – N. Hodějovice, Č. Dub – Týn B, Chrášťany – Lišov B.
IV. TŘÍDA: Bavorovice – Kamenná (10), Koloděje – D. Voda B (15), Boršov B – Hrdějovice B.
Neděle
PŘEBOR: Loko B – Borovany (15), Jankov B – Rudolfov B (15 Dubné).
III. TŘÍDA: K. Újezd B – Lipí, Čt. Dvory B – Mladé B.
IV. TŘÍDA: Černý Dub B – Zliv B, Ševětín B – Zborov.