Není-li uvedeno jinak, úředně od 17 hodin.
Pátek
KRAJSKÝ PŘEBOR: Č. Krumlov – Třeboň (18).
Sobota
PŘÍPRAVA: Dynamo ČB – Beroun (11 Složiště).
DIVIZE: Jindř. Hradec – Doubravka (10:30 Vajgar), Soběslav – M. Lázně (15:30).
KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Katovice (14), Olešník – Lom u Tábora (15), Rudolfov – Protivín, Osek – Želeč, Milevsko – Hluboká, Čimelice – Dražice, Roudné – Blatná.
I. A TŘÍDA: N. Ves – Lažiště (10), Loko ČB – Vimperk (10), Vodňany – Planá u ČB (15), Slavia ČB – Semice, Větřní – Prachatice, Trh. Sviny – Bavorovice, Planá/L. – Týn (10), M. Tábor – N. Včelnice (10), Dačice – Nemanice (10), S. Ústí – Chýnov (13:30), Bernartice – Milevsko B (13:30), Lišov – Ševětín (13:30), Veselí – Čt. Dvory (16).
I. B TŘÍDA: Frymburk – Dříteň (13:30), Velešín – K. Újezd (13:30), H. Planá – Roudné B (13:30), Sedlec – Boršov (13:30), D. Dvořiště – Netolice (13:30), Zl. Koruna – Hrdějovice, Loučovice – Kaplice, Dražejov – Vacov (13:30), Vl. Březí – Stachy (15), Čkyně – Prachatice B, Strunkovice – Osek B, Sedlice – Volyně, Sousedovice – Cehnice, Bělčice – Chelčice, Ml. Vožice – Sepekov (13:30), Hradiště – Kovářov (13:30), Chyšky – Kluky (15), Řepeč/Opařany – Mirovice (16), Putim – Větrovy, Chotoviny – Bukovsko, Lomnice – Třeboň B (13:30), Č. Velenice – Suchdol (13:30), Mladé – D. Voda (13:30), Ledenice – Slavonice (13:30), N. Bystřice – K. Řečice.
DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Domažlice (10 Fezko).
KP DOROSTU: Čt. Dvory/Rudolfov – Prachatice (10 Rudolfov), Slavia ČB/Borovany – M. Tábor (10 Slavia), SKP ČB – Hradiště/ Písek B (10).
KP ŽÁCI: Roudné – Třeboň+D.Voda (9:30), Č. Krumlov – Kaplice (9:30).
I. A ŽÁCI (nadstavba): Lomnice/Ševětín – Volyně/Vl. Březí (10 Lomnice).
Neděle
I. A TŘÍDA: Strakonice – Lhenice (Fezko).
I. B TŘÍDA: Králova Lhota – Božetice (Mirotice), Třebětice – Studená (15).
DIVIZE DOROSTU: Roudné – Sedlčany (9).
KP DOROSTU: Blatná/Bělčice – Milevsko (9 Blatná), Loko ČB – Vimperk (10), Lomnice/ Ševětín – Č. Krumlov (14 Lomnice).
I. A DOROSTU: Mirotice – Volyně/Češtice (13).
KP ŽÁCI: Met. Tábor+Větrovy – Vimperk (9:30 Viktoria), J. Hradec – Strakonice (10 Tyrš.), Milevsko – Čt. Dvory (13:30), Hradiště / Písek B – Loko ČB (14 Hradiště).
EXHIBICE: Strunkovice – Motor ČB hokejisté (14:30), Jankov 35 – Slavia Praha stará garda (15), Strunkovice 35 – Výběr Honzy Bergera (16), Roudné 35 – XI. internacionálů Česka (16:30).
OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Úsilné – Rudolfov B (14), Neplachov – Zliv (15 v D. Bukovsku), Hluboká B – Římov, Žabovřesky – Loko B, Jankov B – Olešník B, Horní Stropnice – Srubec.
III. TŘÍDA: Hrdějovice B – Dívčice (10), Mokré – K.Újezd B (10:30), Lipí – Borek (14), N. Hrady – Týn B (14), Č. Dub – Lišov B (15), Vrábče – Včelná (15), Chrášťany – Mladé B (17:30).
Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: T. Sviny B – Borovany (15 Slavče).
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditFotbalový víkend na jihu Čech
České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.
O víkendu na jihu Čech končí posledním kolem krajské soutěže fotbalistů, ale prvoligové Dynamo v sobotu sehraje na Složišti proti Berounu už první přípravný zápas. Na snímku brankář Jindřich Staněk s trenérem gólmanů Průšou.
|
Foto: Deník/ Jan Škrle