Pátek
DIVIZE: Čížová – Jindř. Hradec (18).

TURNAJOVĚ: Magic Cup Šumava U14 v Loučovicicích ( 9:30 Trnava – Ottawa, 11:15 Ostrava – Plzeň, 14:45 Táborsko – Olomouc, 16:30 Ostrava – Dynamo), v D. Dvořišti (9:30 Sparta – Táborsko: 11.15 Slovan Bratislava – Olomouc, 13 Dukla – Sparta, 16:30 Slovan – Dikla), ve V. Brodě (13 Dynamo – Trnava, 14:45 Ottawa – Plzeň).

Sobota
III. LIGA: Písek – Živanice (10:15).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (14 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Blatná – Katovice, Lom u Tábora – Č. Krumlov (na Svépomoci), Dražice – Jankov, Hluboká – Olešník, Želeč – Roudné, Rudolfov – Osek.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Slavia ČB (10), Semice – Strakonice (13:30), Vimperk – Vodňany (15), Planá u ČB – Trh. Sviny, Prachatice – Lhenice, Ševětín – Meteor Tábor (13:30), Týn – S. Ústí, Milevsko B – Planá /L., Čt. Dvory – Bernartice.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Dol. Dvořiště (10:15), Hrdějovice – Kaplice (13:30), Netolice – Frymburk (14:30), K.Újezd – H. Planá, Boršov – Zl. Koruna, Dříteň – Velešín, Vacov – Vl. Březí (13:30), Stachy – Sedlice (15), Chelčice – Strunkovice, Cehnice – Čkyně, Sousedovice – Bělčice, D. Bukovsko – Kovářov (10:30), Kluky – Chotoviny (16), Mirovice – Božetice, Studená – Lomnice (13:30), Slavonice – Olešnice, Suchdol – Třebětice.

DIVIZE DOROSTU: Táborsko B – Roudné (9 Viktoria), Třeboň – Aritma (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Třeboň (10 na Svépomoci), SKP ČB – Petř. Plzeň.

KP DOROSTU: Milevsko – Lomnice/ Ševětín (10), Hradiště/Písek B – Čt. Dvory/ Rudolfov (10 Hradiště), SKP ČB – Loko ČB (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Jankov (10 K. Újezd), Mladé – Suchdol/H. Stropnice (10), Volyně/Češtice – Bělčice B/Blatná B (10 Volyně), Mirotice – Osek (10), Veselí – Větrovy (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – M. Tábor+Větrovy (10), Strakonice – Č. Krumlov (10 ČZ), Vimperk – J. Hradec (10).

I. A ŽÁCI: Ml. Vožice/R. Hory – D. Voda B/ Třeboň B (10 Ml. Vožice).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Kaplice (16).

TURNAJOVĚ: Magic Cup Šumava U14 v Loučovicicích (9:30 Trnava – Plzeň, 11:15 Ottawa – Dynamo, 14:45 Plzeň – Dynamo), v D. Dvořišti (9:30 Sparta – Olomouc, 13 Ostrava – Tranava, 14:45 Olomouc – Dukla, 16:30 Táborsko – Slovan), ve V. Brodě (11:15 Táborsko – Dukla, 13 Slovan – Sparta, 16:30 Ottawa – Ostrava).

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Milevsko (10:30), Protivín – Čimelice (14).
I. A TŘÍDA: N. Ves u ČB – Loko ČB (10:15), Lažiště – Větřní (14), N. Včelnice – Nemanice (15), Chýnov – Dačice, Lišov – Veselí.
I. B TŘÍDA: Roudné B – Loučovice, Prachatice B – Volyně (10:30 Záblatí), Osek B – Dražejov (15), Chyšky – Ml. Vožice (15), Sepekov – Řepeč/Opařany (16), Král. Lhota – Putim (Mirotice), Větrovy – Hradiště, Třeboň B – Ledenice (15 Břilice), D. Voda – Nová Bystřice, Mladé – Č. Velenice.
DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Motorlet (15:15).

KP DOROSTU: Vimperk – Blatná/Bělčice (9), Č. Krumlov – Slavia ČB/Borovany (10), M. Tábor – Vodňany/Dříteň (10 Viktoria).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Kaplice /V. Brod (10 Větřní), Zliv – D.Voda B/Třeboň (13), T. Sviny – Hluboká (14), Vacov – Vitějovice /Netolice (10), Protivín – Poříčí/Stř. Hoštice (10), Vl. Březí – Čkyně/Šum. Hoštice (10:30), Sepekov/Milevsko B – Soběslav (10 Sepekov), N. Bystřice/Slavonice – Jistebnice (10 N. Bystřice), Sez. Ústí – J. Hradec (10), Chotoviny/Ml. Vožice – Kunžak/ Studená (10 Chotoviny).

KP ŽÁCI: Blatná – Kaplice (9), Roudné – Milevsko (9:30), Čt. Dvory – Hradiště/Písek (10), Třeboň/D. Voda – Prachatice (13).

I. A ŽÁCI: Suchdol/H.Stropnice – Soběslav (10), Slavia ČB – Veselí (13:30), Hradiště B – Vacov (10), Týn – Strakonice B (10), Vodňany – Volyně/Vl. Březí (10), Písek C – Netolice (14:30).

KP PŘÍPRAVKY: v S. Ústí (9.30 Soukeník, Dynamo ČB, Písek, J. Hradec, Táborsko), ve Strakonicích (11 ČZ, SKP ČB B, Třeboň, Milevsko, Strakonice), ve Vimperku (14.30, M. Tábor, Blatná, Loko ČB, Vimperk), v Prachaticích (15, Veselí, SKP A, Prachatice).

NL ŽENY: Mokré – FC Praha (12).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Domažlice (13:30), Protivín – Hradiště (16:30).

TURNAJOVĚ: Magic Cup Šumava U14 ve V. Brodě (9 o 7. místo, 10:45 o 3. místo), v Loučovicicích (10 o 5. místo), v D. Dvořišti (9:30 o 9. místo, 11:45 finále).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Římov – Rudolfov B, Zliv – Úsilné, Borovany – Žabovřesky, Horní Stropnice – T. Sviny B.

III. TŘÍDA: Borek – N. Hrady (15), Dívčice – Č. Dub (Dubenec), Včelná – Lipí, Lišov B – Vrábče (Štěpánovice), Mladé B – Týn B.

IV. TŘÍDA: Borovany B – Kamenná (10:15), Pištín – Koloděje, Ševětín B – Zborov.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Srubec – Hluboká B (10:15), Olešník B – Neplachov (14 Temelín), Loko B – Jankov B (15).

III. TŘÍDA: K. Újezd B – Chrášťany, Mokré – Hrdějovice B.

IV. TŘÍDA: Sedlec B – N. Hodějovice (15), Č. Dub B – Boršov B.