SOBOTA
Divize: Táborsko B - Aritma (10:15), J. Hradec - Rakovník (10:30 Vajgar), Soběslav – Čížová.
Krajský přebor: Osek – Protivín (10), Č. Krumlov – Katovice, Olešník – Blatná, Roudné – Dražice, Čimelice – Hluboká.
I. A třída: Bavorovice – Lažiště (10), Nová Ves – Vimperk (10:15), Loko ČB – Semice (10:15), Strakonice – T. Sviny, Slavia ČB – Prachatice, Dačice – Planá/Luž. (10), S. Ústí – N. Včelnice (10:30), Bernartice – Nemanice (13), Met. Tábor – Milevsko B, Veselí – Chýnov, Týn – Ševětín.
I. B třída: Sedlec – Netolice (10:15), Dolní Dvořiště – Roudné B (10:30), H. Planá – Hrdějovice (10:30), Frymburk – Kaplice, Loučovice – Velešín, K. Újezd – Boršov, Zl. Koruna – Dříteň, Vacov – Cehnice (10:30), Bělčice – Stachy, Sousedovice – Chelčice, Sedlice – Dražejov, Strunkovice – Volyně, Čkyně – Osek B, Hradiště – Božetice, Řepeč /Opařany – Kovářov (v Řepeči), Chotoviny – Mirovice, Putim – D. Bukovsko, Ml. Vožice – Větrovy, Mladé – Suchdol (10), Č. Velenice – Slavonice (10:30), N. Bystřice – Studená, Olešnice – Lomnice, Ledenice – K. Řečice.
Divize dorostu: Strakonice – Rokycany (10 Fezko).
Divize žáci: Táborsko – Vyšehrad (10 na Svépomoci).
KP dorostu: Slavia ČB/Borovany – Prachatice (9), SKP ČB – Vimperk (10).
KP žáci: Roudné – Čt. Dvory (9), Hradiště/ Písek B – Kaplice (9 Hradiště), Č. Krumlov – Met.Tábor/Větrovy (10).
Neděle
Krajský přebor: Rudolfov – Třeboň (10:30), Milevsko – Želeč, Jankov – Lom.
I. A třída: Lišov – Čt. Dvory.
I. B třída: Vl. Březí – Prachatice B, Chyšky – Sepekov, Králova Lhota – Kluky, Třeboň B – D. Voda (13:30 Břilice).
II. liga dorostu: Písek – Vyšehrad (10), Dynamo B – Benešov (10 Složiště), Táborsko – Petřín Plzeň (12 Soukeník).
Divize dorostu: Roudné – Aritma (10).
Divize žáci: SKP ČB – Písek (15 na Složišti).
KP dorostu: Č. Krumlov – Hradiště/ Písek B (10), Vodňany/Dříteň – Lomnice/ Ševětín (10 Vodňany), Loko ČB – M. Tábor (10), Čt. Dvory/Rudolfov – Milevsko (10 Čt.Dvory).
KP žáci: Vimperk – Třeboň/D. Voda (10), J. Hradec – Blatná (10 Tyrš.), Prachatice – Loko ČB (10), Milevsko – Strakonice (10:30).
Pondělí
Liga junioři: Dynamo ČB – Plzeň (13 na Složišti).
SOUTĚŽE OFS ČB
Sobota
PŘBOR: H. Stropnice – Borovany (13:30), Srubec – Olešník B (13:30), Neplachov – Římov (13:30 D. Bukovsko), Žabovřesky – Rudolfov B (13:30), Úsilné – Jankov B.
III. TŘÍDA: N. Hrady – Vrábče, Chrášťany – Lišov B, Č. Dub – Týn, Lipí – Mladé B, Hrdějovice B – Borek, Mokré – Dívčice, Včelná – K. Újezd B.
Neděle
PĚBOR: Hluboká B – Loko B (13:30), Trhové Sviny B – Zliv (Slavče).
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditFotbalový víkend na jihu Čech
České Budějovice - Přinášíme pořad fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 14 hodin.
Ve II. lize fotbalisté Dynama (na snímku se radují po výhře v minulém kole s Jihlavou) hrají ve Varnsdorfu a Táborsko jede do Sokolova, ven míří v ČFL i Písek, takže šlágrem fotbalového víkendu v kraji bude sobotní divizní derby Soběslav - Čížová (14).
|
Foto: Deník/ Jan Škrle