Není-li uvedeno jinak, úřední začátky jsou od 17 hodin.

Pátek
KP PŘÍPRAVKY: v Prachaticích (16:30 SKP ČB, Vimperk, Prachatice).

Sobota
KRAJSKÝ PŘEBOR: Jindř. Hradec – Dačice (10:30 Vajgar), Dražice – Protivín, Olešník – FC Táborsko B, Sez. Ústí – Želeč, Katovice – Rudolfov, Osek – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Loko ČB – Vacov (10:15), Sedlec – Bavorovice (13:30), Vimperk – Strakonice (15), Slavia ČB – Týn, Planá u ČB – Velešín, Vodňany – Větřní, Planá/L. – M. Tábor (10:30), J. Hradec B – Nemanice (14:30 Vajgar), Veselí – Dobrá Voda (16).

I. B TŘÍDA: N. Ves u ČB – Boršov (10:15), Zlatá Koruna – K. Újezd (13:30), Ledenice – Suchdol, Frymburk – Roudné B, Loučovice – Olešnice, Chvalšiny – N. Ves/Brloh, Cehnice – Lhenice (13:30), Stachy – Chelčice (15), Volyně – Dříteň, Sousedovice – Lažiště, Čkyně – Netolice, Strunkovice – Zdíkov, Kovářov – Osek B (13:30), Podolí – Sedlice (13:30 Šamonice), Putim – Kestřany, Božetice – Chyšky, Bělčice – Semice, Sepekov – Kluky, Řepeč/ Opařany – R. Hory (16 Řepeč), Jistebnice – K. Řečice (16), Třebětice – Slavonice.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – Táborsko B (10).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Braník (14:45).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Táborsko (10 Složiště).

KP DOROSTU: Roudné – Milevsko (9:30), Slavia ČB – Lomnice (10), Č. Krumlov – Met. Tábor (10), Čt. Dvory – T. Sviny (10), Hradiště – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Borovany (10), Hrdějovice – Malonty/D. Dvořiště (10), Zliv/ Olešník – Hluboká (10 Zliv), Kaplice/V. Brod – K. Újezd/Velešín (10 V. Brod), Suchdol – Jankov (10), Blatná – Vacov (9), Čkyně/Š. Hoštice – Protivín (10 Čkyně), Kunžak/ Studená – Chotoviny (10 Kunžak), J. Hradec – Jistebnice (10 Tyrš.), Týn – Sepekov/ Milevsko B (10).

KP ŽÁCI: Vimperk – Čt. Dvory/Zliv (10 Vimperk), Loko ČB – Milevsko (14).

I. A ŽÁCI: D. Voda B/Třeboň B – T. Sviny (9:30), Soběslav – Suchdol/Č. Velenice (10), N. Bystřice/Chlum – Kaplice (10 Chlum), Strakonice B – Hradiště B (10), Netolice – Písek B (10).

ČFL ŽENY: Mokré – FC Praha (14).

Neděle
DIVIZE: Jankov – Roudné.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Nová Včelnice (10:30), Milevsko – Čimelice.

I. A TŘÍDA: Blatná – Prachatice (16), T. Sviny – Milevsko B (16), Lom u Tábora – Hrdějovice, Bernartice – Čt. Dvory, Chýnov – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Kaplice – Klikov, Vacov B – Vl. Březí, Hradiště – Mirovice (13:30), Třeboň B – D. Bukovsko (14:30), Malšice – Ml. Vožice (15), N. Bystřice – Chotoviny, Lomnice – Lišov.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Sokolov (10), Dynamo B – Slavia B (11 Složiště), Táborsko – Pet. Plzeň (15).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Plzeň (11).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – S. Ústí (10 Vodňany), Loko ČB – SKP ČB (10:).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Mladé (10 Větřní), Vimperk – Vitějovice/Netolice (10), Vl. Březí – Zdíkov/Stachy (10:30), Volyně /Čestice – Poříčí (13 Volyně), N. Bystřice – Dačice/St. Hobzí (10).

KP ŽÁCI: Blatná – Strakonice (9), J. Hradec – Roudné (10 Tyrš.), Č. Krumlov – M. Tábor /Větrovy (10).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – Veselí (9:30 Strmilov), Lomnice/Ševětín – Dačice/ Třebětice (10 Ševětín), Rudolfov – Vodňany (10), Vacov – Týn (10).

KP PŘÍPRAVKY: v S. Ústí (9:30 na Soukeníku, Dynamo ČB, Písek, J. Hradec, Táborsko), ve Veselí (10, Vodňany, M. Tábor, Loko ČB, Veselí), ve Strakonicích (14 na ČZ, Třeboň, Č. Krumlov, Milevsko, Strakonice).

EXHIBICE: Mádl Team – Top Real Praha (14 Roudné).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE


Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Srubec – Olešník B.

III. TŘÍDA: Č. Dub B – Lipí (14), Chrášťany – Pištín, Ševětín B – Borek, Dívčice – Koloděje, Žabovřesky – K. Újezd B, Zborov – Rudolfov B, Č. Dub A – T. Sviny B, Kamenná – Lišov B, Mladé B – Čt. Dvory B.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Jankov B – Zliv (14 Dubné), D. oda B – H. Stropnice (15), Úsilné – Římov, Borovany – N. Hrady, Neplachov – Mladé (D. Bukovsko), Hluboká B – Hrdějovice B.

III. TŘÍDA: Sedlec B – Boršov B (15), Týn B – Loko B, Vrábče – Ledenice B (15), N. Hodějovice – Včelná.